Zbiórka na Dzień Dziecka w Krzydlinie Małej

Stowarzyszenie Wielki Śląsk razem ze sklepem Twierdza Wrocław, a także Studiem Tatuażu Omerta Tattoo z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka wybierają się z wizytą do zaprzyjaźnionego Domu Dziecka „Wiosna” w Krzydlinie Małej. Kibice Śląska Wrocław niejednokrotnie gościli już w tej placówce, a ostatnia wizyta miała miejsce 13 grudnia. Nasza delegacja odwiedziła wtedy dzieci w różnym wieku i razem ze Świętym Mikołajem obdardowała wszystkie pociechy wspaniałymi prezentami.

Nie inaczej ma być tym razem. Wszyscy doskonale pamiętamy z lat dzieciństwa, że Dzień Dziecka to jedno z tych świąt, na które wyczekuje się z utęsknieniem. Wykorzystując ten fakt planujemy wizytę w Krzydlinie Małej, aby znów sprawić dzieciakom trochę radości na ich buźkach. 

Aby kupić jak najwięcej prezentów, postanowiliśmy zorganizować zbiórkę, z której środki zostaną przekazane na niespodzianki dla maluchów. W sklepie kibica Twierdza Wrocław stanie specjalna puszka, do której będzie można wrzucać pieniądze. Dzięki temu, każda z osób stanie się darczyńcą i sprawi, że Dzień Dziecka dla podopiecznych Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Wiosna”, będzie wyjątkowy. 

Oprócz tego, na fanpage sklepu Twierdza Wrocław będą przeprowadzane różne licytacje. Gwarantujemy, że dla każdego kolekcjonera, o wielkim sercu, będzie to wspaniała okazja, aby nie tylko zdobyć ciekawy gadżet, ale także przekazać środki pieniężne, na prezenty dla mieszkańców Domu Dziecka.

Zachęcamy do wsparcia zbiórki! WIELKIE SERCA – WIELKI ŚLĄSK!!