ZAPISY NA WYJAZDOWY MECZ Z CRACOVIĄ

W przyszłym tygodniu ruszają zapisy na wyjazdowy mecz Śląska w Krakowie. Jest to pierwszy w tym sezonie wyjazd w weekend. Udamy się na niego transportem kołowym. Sam bilet kosztuje 40 zł. Dla chętnych dostępny będzie autokar w cenie 80 zł (bilet + autokar = 120 zł).

W klubie z Krakowa panuje spore zamieszanie. Niby fani z Cracovii zakończyli bojkot, ale dalej ich relacje z klubem są trudne. Cena biletu ustalona przez klub z Krakowa jest bardzo wysoka tym bardziej, że we Wrocławiu kupowali bilety po 25 zł. Niestety fani z Krakowa nie rozmawiają z klubem i twierdzą, że nie mają na to żadnego wpływu. Do tego dochodzi fakt, że mimo iż bilety były zamówione dwa tygodnie temu, to do Wrocławia dotrą dopiero we wtorek.

Zapisy na wyjazd potrwają 3 dni. Od środy do piątku zakupić je będzie można w sklepie kibica Twierdza Wrocław oraz w siedzibie stowarzyszenia Wielki Śląsk i ośrodka Kibice Razem Śląsk Wrocław.

Cena samego biletu to 40 zł. Natomiast cena łączna biletu razem z przejazdem autokarem to 120 zł.

 

Sklep Kibica Twierdza Wrocław ul. Podwale 36:

ŚRODA: 11-18

CZWARTEK: 11-18

PIĄTEK: 11-18

 

Siedziba Wielkiego Śląska oraz Kibice Razem ul. Szewska 66/67A:

ŚRODA: 10-17

CZWARTEK: 10-17

PIĄTEK: 10-17

 

Fan Cluby i Grupy Zorganizowane swoje listy wysyłają do wtorku, do godziny 22 na nowy adres mailowy, który przedstawiciele grup otrzymali w sms-ach.

Mecz z Cracovią odbędzie się w sobotę 24 listopada o godz. 20:30.

 

plakat