WIZYTA W ŚWIETLICY ŚRODOWISKOWEJ „TOBIASZKI”

Dnia 5.06.2018 r. przedstawiciele Stowarzyszenia „Wielki Śląsk” oraz ośrodka Kibice Razem, udali się z wizytą do Centrum Rozwoju i Aktywności Dzieci i Młodzieży „Tobiaszki”, aby wręczyć nagrody za konkurs plastyczny „Oblicza Kibicowania”, a także podarować dzieciakom prezenty, z okazji niedawnego Dnia Dziecka.

Placówka, która mieści się we Wrocławiu przy ulicy Kasprowicza 26, jest jednym z tych miejsc, które staramy się cyklicznie odwiedzać, przy okazji wielu ciekawych inicjatyw. Nie inaczej było tym razem. Już od samego wejścia, wzbudziliśmy ogromne zainteresowanie wśród zebranych dzieci, które od samego początku zaczęły się z nami witać. 

Po krótkiej chwili na powitanie, przyszedł czas na główny punkt naszej wizyty. Na sam początek wręczone zostały puchary oraz nagrody za zakończony niedawno konkurs plastyczny „Oblicza Kibicowania”. W placówce, której byliśmy wczoraj gośćmi, znalazła się dwójka dzieciaków, która odebrała swoje nagrody za pierwsze miejsca w dwóch kategoriach wiekowych. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

20180605_182738log

Po chwili dla laureatów przyszedł czas na prezenty. Na sam początek, dzieciaki dostały od nas voucher do Parku Trampolin GOjump. Jednak zanim go wręczyliśmy, każdy z maluchów – zarówno tych młodszych, jak i starszych, pokazał nam jak wysoko potrafi skakać, udowadniając, że ta rozrywka, przysporzy im niemało radości.

Kolejnym prezentem, który podarowaliśmy, jest voucher na zwiedzanie Stadionu Wrocław – począwszy od trybun, skończywszy na największych jego zakamarkach. Dzieciaki, wraz z opiekunami, otrzymali również zapewnienie, że zaprosimy ich na jeden z najbliższych meczów Śląska Wrocław, jakie zostaną rozegrane w najbliższym sezonie.

Na sam koniec, wręczone zostały gadżety naszego ukochanego klubu, które z pewnością przydadzą się tym małym kibicom, podczas ich wizyty na wrocławskim obiekcie, a także przy okazji obecności na meczu. Podziękowania dla klubu, który przekazał na ten cel kilkadziesiąt gadżetów Śląska. 

9log

Po tym wspaniałym spotkaniu, przyszedł niestety czas na pożegnanie, które – jak to ma miejsce przy okazji odwiedzin u maluchów, nie przychodzi łatwo. Jednak, zapewniamy opiekunów, jak i wszystkich podopiecznych Fundacji „Tobiaszki”, że nasza więź nie zginie i za jakiś czas nasze drogi ponownie się zejdą.

 

20180605_183829log

WIELKIE SERCA – WIELKI ŚLĄSK!