Konkurs plastyczny „Oblicza kibicowania”

Już po raz piąty Kibice Razem Śląsk Wrocław organizuje konkurs plastyczny „Oblicza kibicowania” dla uczniów klas 1-6 z województwa dolnośląskiego, którzy na potrzeby konkursu zostaną podzieleni na dwie grupy wiekowe: klasy 1-3 oraz klasy 4-6. 

Motywem przewodnim konkursu są  oblicza kibicowania, a zgłoszone prace powinny przedstawiać kibiców piłkarskiego Śląska Wrocław w drodze na mecz, na stadionie lub po zakończonym widowisku.

Konkurs ma na celu pokazanie zjawiska kibicowania oczami najmłodszych fanów Śląska, którzy przy wykorzystaniu przyborów plastycznych będą mogli zobrazować emocje jakie towarzyszą wizytom na Stadionie Wrocław.

Konkurs rozpocznie się 5 kwietnia i potrwa do 27 kwietnia 2017r.

Poprzednie edycje pokazały, że uczniowie mają nieograniczoną wyobraźnię, a przy użyciu różnorodnych technik potrafią doskonale odwzorować ją na kartce papieru.

Jak co roku liczymy na duże zainteresowanie ze strony uczniów. Wszystkie prace nadesłane na konkurs zostaną zaprezentowane na trybunie D Stadionu Wrocław podczas wystawy, która odbędzie się w maju i czerwcu 2017r.

Nagroda główna obejmuje zwiedzanie Stadionu Miejskiego dla klasy zwycięzcy, bilety na mecz Śląska Wrocław oraz nagrodę indywidualną.

Szczegóły konkursu dostępne są w Regulaminie. 

 

oblicza-kibicowania-grafika