IX Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera!

Stowarzyszenie Kibiców Wielki Śląsk, które niejednokrotnie wsparło inicjatywy patriotyczne, pokazując swoją miłość do Ojczyzny, kolejny już raz włącza się w akcję „Paczka Dla Bohatera”.

Zbiórka, której staliśmy się jednym z partnerów, ma na celu wsparcie dla kombatantów, a także bohaterów naszej Ojczyzny, poprzez wręczenie im paczek na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Stowarzyszenie Wielki Śląsk, w związku z tą inicjatywą, organizuje zbiórkę darów, które zostaną przekazane ludziom, dzięki którym możemy żyć w wielkiej i niepodległej Polsce.

Zbieramy produkty spożywcze, które mają długi termin ważności np: herbata, kawa, słodycze, owoce i warzywa w puszkach, dżemy, konserwy, płatki śniadaniowe, cukier, makarony, olej itd. oraz artykuły chemiczne oraz higieniczne np: szampony, płyny do kąpieli, pasty do zębów, proszki do prania, środki czystości, ręczniki itd.

Dary można przynosić przed meczami z Legią Warszawa (8.12) i Lechem Poznań (14.12) do depozytów oraz na co dzień w godzinach otwarcia do siedziby Stowarzyszenia Kibiców Wielki Śląsk (ul. Szewska 66/67A) oraz sklepu kibica Twierdza Wrocław (ul. Podwale 36).

Liczymy, że kolejny raz pokażemy – wspólnymi siłami, swoją moc i miłość do Ojczyzny, dzięki czemu umilimy zbliżające się święta tym, którzy walczyli o ten kraj!
CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

 

IX Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera