INWAZJA NA ZABRZE! MOBILIZACJA!

Ruszają zapisy na wyjazdowy mecz Śląska w Zabrzu. Na Górny Śląsk po raz pierwszy w historii pojedziemy dwoma pociągami specjalnymi! Koszt przejazdu, biletu i okazjonalnej koszulki, stanowiącej jeden z elementów całościowej choreografii, to 120 zł. Mobilizujemy się na osiedlach i FC. Wszyscy na Górnik!

 

Po dłuższej przerwie spowodowanej zakazem wyjazdowym pierwszy wyjazd przypadł nam do Zabrza. Na tym prestiżowym wyjeździe szykuje się gorąca atmosfera z kompletem publiczności. Spotkają się najbardziej utytułowane drużyny na Górnym i Dolnym Śląsku. Na ten pojedynek otrzymaliśmy 1130 biletów i naszym celem jest wykorzystanie tej puli. 

 

Od początku planowaliśmy na ten mecz pociąg specjalny. Jednak spółka Intercity ma problem z taborem i zaproponowała nam tylko pociąg na 530 miejsc. Liczymy, że pojedzie nas 2 razy więcej i zwróciliśmy się z prośbą o pociąg do „Przewozów Regionalnych” . Odpowiednia liczba taboru się znalazła, ale została rozbita na dwa pociągi.

 

Wyciągnęliśmy wnioski z przeszłości. Po ostatnich zmianach w Intercity i blokowaniu możliwości domówienia taboru w zależności od zapotrzebowania tym razem od razu zamówiliśmy więcej miejsc niż otrzymaliśmy biletów. Także dla nikogo nie zabraknie miejsca. Jednak ze względu na organizacje dwóch pociągów zamiast jednego wzrosła cena tego wyjazdu.

 

Pierwszy pociąg odjedzie z Dworca Głównego o godzinie 12.40, drugi pół godziny później, o godzinie 13.10. W zależności od kolejności zapisów każdy otrzyma informację, którym pociągiem startuje.  Każdy, kto zapisze się na ten wyjazd, przy wejściu na sektor, otrzyma okazjonalną koszulkę z oryginalnym wzorem oddającym klimat tego wyjazdu.

 

Zapisy odbywać się będą od poniedziałku do środy w dwóch punktach dystrybucji. Dodatkowo do poniedziałku do godziny 22 Fan Kluby i osiedla mogą wysyłać swoje listy na @, co zawsze. Do tego czasu mobilizujemy się w gronie swoich znajomych, aby w jak największej liczbie wyruszyć na podbój Górnego Śląska. Każdy, kto uważa się za Fanatyka powinien być obecny na tym wyjeździe!

 

Zapisy od poniedziałku do środy:

Sklep Kibica Twierdza Wrocław ul. Podwale 36 w godzinach:  10 do 18,

Ośrodek Kibice Razem Śląsk Wrocław ul. Szewska 66/67A w godzinach: 9 do 17.

 

Mecz Śląska w Zabrzu odbędzie się w sobotę, 16.09.2017r. o godzinie 18.

 

zabrze-wyjazd2