21.04.2020 R. WIELKI ŚLĄSK ODWIEDZA SZPITAL PRZY ULICY FIELDORFA

Kibice Śląska Wrocław zrzeszeni w Stowarzyszeniu „Wielki Śląsk”, nie zwalniają tempa, zaliczając wizytę w kolejnej placówce medycznej.
Delegacja „Wielkiego Śląska”, we wtorkowe przedpołudnie pojawiła się w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym im. T. Marciniaka , który mieści się przy ulicy Gen. Augusta Emila Fieldorfa 2 we Wrocławiu.

1log

Przywieźliśmy Medykom całego zapchanego busa wszystkim tym czego potrzebowali. Tradycyjnie w ilościach hurtowych dostarczyliśmy wodę mineralną, kawę, herbatę, wafle ryżowe, zupki chińskie, soki owocowe, gorące kubki, ręczniki papierowe, słodycze oraz napoje energetyczne.

2log

3log

4log

Jest to już ósma akcja w naszym wykonaniu, którą zorganizowaliśmy w przeciągu kilku tygodni (pierwszą tego typu wizytę przeprowadziliśmy 30 marca). Poprzednie inicjatywy naszej grupy prezentują się następująco:

– Wojewódzki Szpital Specjalistyczny na Koszarowej

– Pogotowie Ratunkowe i Ratowników Medycznych z Podstacji przy ulicy Ziębickiej

– Uniwersytecki Szpital Kliniczny przy ulicy Borowskiej

– Dolnośląskie Centrum Onkologii przy placu Hirszfelda

– Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza przy ulicy Warszawskiej

– Dolnośląskie Centrum Transplantacji przy ulicy Grabiszyńskiej

– Wojewódzki Szpital Specjalistyczny przy ulicy Kamieńskiego

Nasza grupa zawiozła ze sobą kilkadziesiąt zgrzewek wody mineralnej, a także sporą ilość pozostałych artykułów spożywczych (np. soki, wafle ryżowe itp.) i przemysłowych.

 

5log

6log

7log

8log

9log

10log

 

Kolejny raz dziękujemy tym, którzy do tej pory wsparli zorganizowaną przez nas zbiórkę darów, które trafiły już do wspomnianych placówek, a obiecujemy, że na tym nie kończymy swojej działalności mającej na celu wsparcie tych, którzy każdego dnia znajdują się na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem.

Aby było to możliwe, prosimy o dalsze wsparcie dla służb medycznych i pozostawianie przyniesionych artykułów pod schodami wejściowymi do budynku klubowego przy ulicy Oporowskiej 62 w godzinach 9-19 oraz w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Wielki Śląsk i ośrodka Kibice Razem przy ulicy Szewskiej 66/67A w godzinach 10-15!

WIELKIE SERCA, WIELKI ŚLĄSK!

Fot.: Paweł Kot