12.12.2019 r. Wizyta w Świetlicy Środowiskowej „Bratnia Dłoń” w Oleśnicy

Kolejny rok z rzędu, w okolicach świąt Bożego Narodzenia, kibice Śląska Wrocław z FC Oleśnica oraz FC Bierutów, przy udziale delegacji Stowarzyszenia Wielki Śląsk, udali się w odwiedziny do Świetlicy Środowiskowej „Bratnia Dłoń” w Oleśnicy aby wręczyć jej podopiecznym, małe prezenty.

dav

Zaraz po wejściu do placówki, Śląskowa delegacja mikołajów, została powitana przez dzieci pięknie przystrojoną choinką, a także chóralną przyśpiewką „Hej Śląsk” w ich wykonaniu, do której przyłączyli się rozentuzjazmowani fani Śląska Wrocław.

12.12.2019 r. Wizyta w Świetlicy Środowiskowej "Bratnia Dłoń"

 

Grupa darczyńców od razu, pod świątecznym drzewkiem, ustawiła wszystkie prezenty, które zostały przygotowane specjalnie na tę wizytę.

Dzieci, choć ogromnie ciekawe co znajduje się w paczkach, najpierw postanowiły zaśpiewać dla nas kolędy, do których wykonania również się przyłączyliśmy. Dopiero po krótkim występie, przyszedł czas na wręczenie oraz odpakowanie podarunków, do czego najmłodsi fani ruszyli niezwykle żwawo, chcąc jak najszybciej zaspokoić swoją ciekawość, co zostało im wręczone.

Dzieciaki otrzymały m.in.: gry edukacyjne, puzzle, sprzęt sportowy, słodycze oraz – co oczywiste, gadżety najwspanialszego klubu na świecie – szaliki, piórniki i kalendarze.

Podekscytowane maluszki od razu zabrały się do zabawy, angażując oczywiście naszą uradowaną ich szczęściem grupę.

12.12.2019 r. Wizyta w Świetlicy Środowiskowej "Bratnia Dłoń"

Na koniec wspólnie z FC Oleśnica i FC Bierutów zaprosiliśmy wszystkich podopiecznych świetlicy na Stadion Wrocław, by na wiosnę wspólnie obejrzeć mecz Śląska.

WIELKIE SERCA, WIELKI ŚLĄSK!