Polska

Kiedy mecz Pogoń Szczecin? Rozgrywki Ekstraklasy 2023

Autor Agnieszka Sadowska
Agnieszka Sadowska26.10.20237 min.
Kiedy mecz Pogoń Szczecin? Rozgrywki Ekstraklasy 2023

Mecz Pogoni kiedy? To pytanie zadaje sobie wielu kibiców tego klubu przed każdą kolejką rozgrywek Ekstraklasy. Pogoń Szczecin to obecnie jedna z czołowych drużyn polskiej ligi piłkarskiej i walczy o mistrzostwo kraju. W artykule sprawdzimy terminarz oraz dowiemy się, kiedy odbędą się najbliższe mecze piłkarzy Pogoni w sezonie 2023. Przekonamy się również, z jakimi przeciwnikami zmierzą się podopieczni trenera Kosty Runjaicia w nadchodzących kolejkach Ekstraklasy.

Kluczowe wnioski:
  • Najbliższy mecz Pogoń rozegra już w niedzielę 5 lutego przeciwko Cracovii.
  • W lutym Pogoń zagra jeszcze z Legią Warszawa oraz Lechem Poznań, czyli bezpośrednimi rywalami w walce o tytuł.
  • Kolejne ligowe spotkania Pogoni zaplanowano m.in. z Rakowem Częstochowa, Lechią Gdańsk oraz Piastem Gliwice.
  • Pełny terminarz meczów Pogoni w rundzie wiosennej Ekstraklasy 2023 dostępny jest na oficjalnej stronie klubu.
  • Regularnie śledzenie terminarza pozwoli nie przegapić najbliższego meczu ulubionej drużyny.

Kiedy mecz Pogoni Szczecin w Ekstraklasie?

Pogoń Szczecin to obecnie jedna z czołowych drużyn polskiej Ekstraklasy. Portowcy regularnie grają o najwyższe cele - w ubiegłym sezonie zajęli 3. miejsce, a w tym roku również liczą się w walce o mistrzostwo Polski. Nic więc dziwnego, że kibice z utęsknieniem wypatrują kolejnych meczów swojej ukochanej drużyny i z niecierpliwością sprawdzają kiedy mecz Pogoni. Gdzie można znaleźć terminarz spotkań? Jak wygląda kalendarz najbliższych meczów Pogoni Szczecin?

Najłatwiej śledzić terminarz rozgrywek Ekstraklasy bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej klubu pogonszczecin.pl. W zakładce "Terminarz i wyniki" znajduje się szczegółowy kalendarz nie tylko nadchodzących meczów ligowych, ale również pucharowych oraz sparingów. Dzięki temu kibice Pogoni z łatwością dowiedzą się, kiedy najbliższy mecz Pogoni ich ulubieńców.

Aktualnie trwa przerwa zimowa w rozgrywkach Ekstraklasy. Piłkarze Portowców przygotowują się do rundy wiosennej, rozgrywając mecze kontrolne. Pierwszy oficjalny pojedynek ligowy w 2023 roku odbędzie się 5 lutego. Tego dnia podopieczni trenera Kosty Runjaicia zmierzą się na wyjeździe z Cracovią.

Lutowe mecze Pogoni

Luty będzie intensywnym miesiącem dla piłkarzy Pogoni. Czeka ich bowiem szereg trudnych spotkań z czołowymi rywalami w walce o tytuł mistrza Polski. 12 lutego portowcy zagrają u siebie z Legią Warszawa. 19 lutego pojadą do Poznania na mecz z tamtejszym Lechem. Z kolei 26 lutego na stadionie przy ul. Twardowskiego gościć będą Piast Gliwice.

Jak widać, terminarz Pogoni w lutym jest napięty i wymagający. Starcia z Legią, Lechem i Piastem z pewnością pokażą, na co stać drużynę w wiosennej części sezonu i jakie cele będzie w stanie zrealizować.

Terminarz rozgrywek piłkarskich Pogoni w sezonie

Warto przyjrzeć się terminarzowi spotkań Pogoni Szczecin w całym sezonie 2022/2023, aby mieć pełny obraz ligowych zmagań tego zespołu. Ekstraklasa w tym sezonie liczy 37 kolejek. Mecze rundy jesiennej już za nami. Pogoń spisała się całkiem dobrze, plasując się w czołówce tabeli. Teraz nadszedł czas na rundę wiosenną.

Mecze Pogoni w 2023 roku potrwają aż do 28 maja, kiedy to odbędzie się ostatnia kolejka sezonu. Łącznie od lutego do maja portowcy rozegrają 19 spotkań ligowych - 9 u siebie i 10 na wyjeździe. Oprócz wspomnianych już pojedynków z Legią, Lechem czy Piastem, zmierzą się m.in. z Rakowem Częstochowa, Lechią Gdańsk, Widzewem Łódź czy Koroną Kielce.

Pełny terminarz spotkań Ekstraklasy z udziałem Pogoni można znaleźć na oficjalnym serwisie Ekstraklasy - ekstraklasa.org. Dokładne daty, godziny i miejsca rozgrywania meczów są na bieżąco aktualizowane.

Czytaj więcej: 3. Liga Łódzko-Mazowiecka 2023 - Tabela | Wyniki Na Żywo

Kolejny mecz piłkarzy Pogoni - data i miejsce

Kibice Pogoni z utęsknieniem wyczekują każdego kolejnego meczu swojej drużyny. Nieustannie sprawdzają terminarz, aby dowiedzieć się, kiedy następny mecz Pogoni i z kim portowcy zagrają tym razem. Jak już wiemy, po zimowej przerwie pierwszym rywalem będzie Cracovia. Później kalendarz Ekstraklasy przewiduje następujące spotkania Pogoni:

  • 12.02.2023 - Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
  • 19.02.2023 - Lech Poznań - Pogoń Szczecin
  • 26.02.2023 - Pogoń Szczecin - Piast Gliwice

Szczegóły każdego kolejnego meczu Pogoni w Ekstraklasie są publikowane na bieżąco na oficjalnej stronie klubu. Znajdziemy tam informacje o dacie, godzinie rozpoczęcia oraz miejscu rozgrywania spotkania. Dzięki temu kibice mogą odpowiednio wcześniej zaplanować swój wyjazd na mecz ulubionej drużyny.

Kalendarz spotkań drużyny Pogoń Szczecin 2023

Kiedy mecz Pogoń Szczecin? Rozgrywki Ekstraklasy 2023

Aby mieć pełny ogląd terminarza rozgrywek piłkarzy Pogoni w 2023 roku, najlepiej sprawdzić kalendarz meczów na oficjalnym serwisie Ekstraklasy. Znajdziemy tam nie tylko grafik na nadchodzącą rundę wiosenną, ale również docelowo na cały przyszły sezon 2023/2024, który rozpocznie się latem.

Data Spotkanie
05.02.2023 Cracovia - Pogoń Szczecin
12.02.2023 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
19.02.2023 Lech Poznań - Pogoń Szczecin

Jak widać, już w lutym czekają nas emocjonujące pojedynki z udziałem podopiecznych trenera Kosty Runjaicia. W kolejnych miesiącach do kalendarza dopisywane będą następne mecze. Śledząc go na bieżąco, kibice Pogoni z łatwością odpowiedzą sobie na pytanie "Pogoń mecz dzisiaj" lub "kiedy mecz Pogoni" w danym terminie.

Ekstraklasa 2023 - kiedy gra Pogoń Szczecin?

Rozgrywki Ekstraklasy w 2023 roku wznowione zostaną po zimowej przerwie już w pierwszy weekend lutego. Pogoń Szczecin swój pierwszy mecz nowego roku kalendarzowego rozegra 5 lutego na wyjeździe z Cracovią. Następnie portowców czeka seria ligowych i pucharowych spotkań aż do końca maja.

Dokładny terminarz występów Pogoni w Ekstraklasie w 2023 roku prezentuje się następująco:

  • 5.02.2023 - Cracovia Kraków
  • 12.02.2023 - Legia Warszawa
  • 19.02.2023 - Lech Poznań
  • 26.02.2023 - Piast Gliwice
  • 5.03.2023 - Korona Kielce
  • 12.03.2023 - Pogoń Szczecin
  • 19.03.2023 - Stal Mielec

Jak widać, Pogoń czeka wymagający terminarz spotkań z najlepszymi zespołami Ekstraklasy. Regularnie sprawdzając kalendarz meczów, kibice portowców będą zawsze na bieżąco z odpowiedzią na pytanie: "Kiedy gra Pogoń Szczecin?" w kontekście najbliższej kolejki polskiej ligi.

Mecze piłkarskie Pogoni w najbliższym czasie

Kibice Pogoni Szczecin z utęsknieniem wyczekują wznowienia rozgrywek Ekstraklasy i kolejnych występów swoich ulubieńców. Po zimowej przerwie piłkarze Pogoni wrócą do gry już na początku lutego. Oto najbliższe mecze tego zespołu:

Najbliższe spotkania piłkarskie Pogoni Szczecin:

- 5.02.2023 - Cracovia Kraków
- 12.02.2023 - Legia Warszawa
- 19.02.2023 - Lech Poznań

Będą to z pewnością emocjonujące pojedynki z udziałem czołowych drużyn polskiej ligi. Pogoń zmierzy się u siebie z Legią i na wyjeździe z Lechem, więc możemy spodziewać się zaciętych spotkań. Kolejne mecze portowców w Ekstraklasie odbędą się pod koniec lutego i w marcu. Śledźmy na bieżąco terminarz, aby nic nie przegapić!

Podsumowanie

W artykule dowiedzieliśmy się, kiedy odbędzie się najbliższy mecz Pogoni Szczecin - będzie to ligowe spotkanie z Cracovią Kraków 5 lutego 2023 roku. Przeanalizowaliśmy także terminarz gier Pogoni w kolejnych miesiącach 2023 roku. W lutym portowców czekają hitowe pojedynki z Legią Warszawa i Lechem Poznań. Sprawdziliśmy również, gdzie można znaleźć pełny kalendarz meczów Ekstraklasy z udziałem Pogoni. Okazuje się, że najlepszym źródłem jest oficjalny serwis klubu pogonszczecin.pl oraz strona Ekstraklasy.

Dowiedzieliśmy się, jakie mecze piłkarskie czekają Pogoń Szczecin w najbliższej przyszłości. Będą to hitowe pojedynki z Legią, Lechem i innymi czołowymi rywalami. Regularnie sprawdzając terminarz tych spotkań, kibice portowców z łatwością odpowiedzą sobie na pytanie "Pogoń mecz dzisiaj" lub "kiedy mecz Pogoni" w kontekście konkretnej kolejki Ekstraklasy.

Podsumowując, terminarz meczów piłkarskich Pogoni Szczecin w 2023 roku zapowiada się niezwykle ciekawie. Portowców czekają emocjonujące pojedynki z najmocniejszymi rywalami w walce o tytuł mistrza Polski. regularnie śledząc stronę klubu i serwis Ekstraklasy, kibice będą na bieżąco z rozkładem gier swojej ulubionej drużyny.

Mam nadzieję, że artykuł dostarczył przydatnych informacji na temat terminarza meczów Pogoni Szczecin w nowym roku kalendarzowym. Zapraszam do śledzenia wyników i kolejnych spotkań portowców. Trzymam kciuki za dalsze sukcesy tego zespołu!

Najczęstsze pytania

Najbliższe spotkanie piłkarzy Pogoni Szczecin odbędzie się w niedzielę 5 lutego 2023 roku. Tego dnia podopieczni trenera Kosty Runjaicia zmierzą się na wyjeździe z Cracovią Kraków w ramach 18. kolejki Ekstraklasy. Będzie to pierwszy oficjalny mecz Pogoni w 2023 roku po zimowej przerwie w rozgrywkach.

Pełny i aktualny terminarz spotkań piłkarzy Pogoni Szczecin znajduje się na oficjalnej stronie internetowej klubu pod adresem pogonszczecin.pl. Wchodząc w zakładkę "Terminarz i wyniki", zobaczymy daty, godziny i miejsca rozgrywania najbliższych meczów ligowych i pucharowych.

Kolejnym przeciwnikiem Pogoni Szczecin będzie Legia Warszawa, z którą portowcy zmierzą się 12 lutego 2023 roku w hicie 19. kolejki Ekstraklasy. Spotkanie odbędzie się na stadionie przy ul. Twardowskiego w Szczecinie. Będzie to z pewnością jeden z kluczowych pojedynków Pogoni w walce o mistrzostwo Polski.

Terminarz meczów piłkarzy Pogoni Szczecin w lutym 2023 jest niezwykle wymagający. Oprócz wspomnianego pojedynku z Legią Warszawa, podopiecznych trenera Runjaicia czekają jeszcze spotkania z Lechem Poznań (19.02) i Piastem Gliwice (26.02). Będą to kluczowe starcia z bezpośrednimi rywalami Pogoni w walce o tytuł mistrza kraju.

Transmisje z meczów piłkarskich Pogoni Szczecin w sezonie 2022/2023 dostępne są na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Spotkania pokazywane są również online na platformie streamingowej Canal+ Online. Relacje na żywo z meczów Pogoni można śledzić także w Internecie za pośrednictwem serwisu Ekstraklasa.TV.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Trzecia Liga Grupa 4 na żywo - wyniki i tabele online | 3 liga 4 grupa
  2. To jest Euro 2024: triumf Włochów i wielkie rozczarowanie Francuzów
  3. Martin Braithwaite: Duński napastnik, o którym dopiero będzie głośno
  4. Chelsea kontra Everton: Starcie gigantów - kto zdominuje pole gry?
  5. Co przegapiłeś w ostatniej kolejce Ekstraklasy? Nasze podsumowanie!
Autor Agnieszka Sadowska
Agnieszka Sadowska

Jako oddana kibicka Śląska dzielę się na blogu pasją do klubu i piłki nożnej. Relacjonuję mecze, opisuję kulisy życia drużyny i sylwetki piłkarzy. Jestem dumna, że mogę być częścią wielkiej rodziny fanów

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły