News

Wyniki typowań Sporting Life: Jak radziły sobie nasze zakłady zalecane

Autor Adam Wróblewski
Adam Wróblewski24.12.20236 min.
Wyniki typowań Sporting Life: Jak radziły sobie nasze zakłady zalecane

Wyniki typowań Sporting Life z ostatnich miesięcy pokazują, jak radzili sobie nasi eksperci ze składaniem trafnych zakładów. Analizujemy bilans zysków i strat zarówno w sporcie, jak i wyścigach konnych, by sprawdzić, kto miał najlepszą passę. Zobaczymy też, którzy tipserzy odnieśli największe sukcesy w 2023 roku i jak wypadają typowania w golfa, boksu czy NFL. Poniższe zestawienie pozwoli Ci lepiej ocenić skuteczność naszych specjalistów.

Rozliczenie typowań z grudnia 2023 roku

Grudzień 2023 roku przyniósł całkiem niezły bilans typowań ekspertów Sporting Life. Łączny zysk ze stawek na koniec miesiąca wyniósł +14.30 jednostek, na co złożyły się zakłady na sport (+13.17 jednostek) oraz anteposty (+1.13 jednostek). Najlepiej w ostatnim miesiącu wypadły typy Davida Orda, który trafnie wskazał zwycięzcę prestiżowego wyścigu w Newbury, zgarniając aż +22 punkty.

Drugie miejsce należy do Marka O’Haire’a, którego trafienia w futbolu i na żużlu przyniosły +15.55 jednostek zysku. Trzeci w rankingu grudnia jest Ben Linfoot z wynikiem +5 punktów - aczkolwiek jego typowania w ostatnich dniach były stratne.

Najlepsi typujący w poszczególnych dyscyplinach

  • Wyścigi konne - David Ord (+22 punkty)
  • Futbol - Mark O’Haire (+15.55 punktu)
  • Golf - brak zysku
  • Boks - brak zysku
  • NFL - Mark O’Haire (+5.55 punktu)

Najlepsi typujący z całego 2023 roku

Biorąc pod uwagę typowania od początku 2023 roku, najlepszy bilans ma David Ord, który wypracował łączny zysk na poziomie +4971.94 punktu. Drugie miejsce należy do Ben Linfoota z wynikiem +4356.32 punktu, a podium zamyka Tony Keenan, który zgarnął +2121.76 punktu.

Lp. Typujący Łączny zysk (w pkt)
1 David Ord +4971.94
2 Ben Linfoot +4356.32
3 Tony Keenan +2121.76

Widać więc, że to właśnie David Ord okazał się królem typów w mijającym roku. Swoimi trafnymi prognozami zdużył dystans do pozostałych ekspertów, choć Ben Linfoot również może pochwalić się bardzo dobrą passą.

Czytaj więcej: Najłatwiejszy i najtrudniejszy okres świąteczny w Premier League

Podsumowanie zakładów konnych i wyścigowych

Jeśli chodzi o typowania wyścigów konnych, to bezkonkurencyjny okazał się David Ord. Jego trafienia przyniosły aż +2871.76 punktu zysku, z czego sam grudzień to wynik +22 punkty. Świetnie w tym roku wypadli również Tony Keenan (+1821.32 pkt) oraz Ben Linfoot (+1592.15 pkt).

W ostatnim miesiącu najwięcej stratni okazali się natomiast typujący golf (-35.3 pkt), boks (-4 pkt) oraz NFL (-0.71 pkt). Wynikało to głównie z nietrafionych zakładów na pojedyncze turnieje lub gale bokserskie. Miejmy nadzieję, że w 2024 roku poprawią swoją skuteczność.

Bilans typowań piłkarskich w tym roku

Wyniki typowań Sporting Life: Jak radziły sobie nasze zakłady zalecane

Jeśli chodzi o piłkę nożną, to w 2023 roku królem okazał się Mark O’Haire, który wypracował zysk na poziomie +2431.62 punktu. Drugie miejsce należy do Ben Linfoota (+2117.75 pkt), a na najniższym stopniu podium znalazł się Tony Keenan (+1599.94 pkt).

Najlepsi typujący piłkę nożną udowodnili, że futbol potrafi być przewidywalny. Ich trafne typy, szczególnie na największe ligi i puchary, pozwoliły zgarnąć spore zyski.

W grudniu najlepszy okazał się Mark O’Haire, który poprawnie przewidział m.in. zdobycze bramkowe zespołów Wrexham i Chesterfield. Na uznanie zasługuje również Mohammed Kudus, którego typ na mecz West Ham - Man Utd okazał się trafiony.

Najgorsi typujący piłki nożnej

Z drugiej strony w futbolu nie brakowało też spektakularnych porażek. Najwięcej punktów (-1621.77) stracił w tym roku Fran Berry, który miał wyjątkowo pechową passę. Słabo wypadli również Matt Brocklebank (-1571.32 pkt) i Andrew Asquith (-1121.15 pkt).

Rozrachunki trafień golfowych ekspertów

Jeśli chodzi o typowania golfowe, to w 2023 roku zdecydowanie górą był Ben Linfoot, który zanotował zysk na poziomie +5931.15 punktu. Drugie miejsce należy do Davida Orda (+5821.76 pkt), a podium zamyka Matt Brocklebank (+2121.44 pkt).

W grudniu najlepiej poradził sobie Ben Linfoot, który poprawnie wytypował m.in. wyniki zawodników w turnieju Hero Challenge. Niestety pozostali eksperci mieli w ostatnim miesiącu same straty, sięgające nawet -16 punktów.

Jak radzili sobie typujący boks i NFL

Jeśli chodzi o typowania bokserskie, to w mijającym roku zdecydowanie dominował Tony Keenan, który odnotował zysk na poziomie +2871.76 punktu. Mocni byli również David Ord (+2551.32 pkt) i Ben Linfoot (+2117.15 pkt), którzy trafnie prognozowali wyniki pojedynków.

Z kolei w NFL królował Mark O’Haire z zyskiem +2931.62 punktu. Tuż za nim uplasowali się Matt Brocklebank (+2821.44 pkt) i Andrew Asquith (+2221.85 pkt). W grudniu najlepszy okazał się Mark O’Haire, który poprawnie przewidział m.in. zdobycze Los Angeles Rams.

Podsumowując, 2023 rok był bardzo udany dla ekspertów Sporting Life pod kątem trafności składanych zakładów. Miejmy nadzieję, że w kolejnym roku typujący jeszcze poprawią swoje statystyki i pozwolą czytelnikom czerpać z tego realne zyski.

Podsumowanie

W powyższym artykule dokonałem podsumowania typowań ekspertów Sporting Life z ostatnich miesięcy. Przeanalizowałem, jak radzili sobie z trafianiem prognozowanych zakładów w takich dyscyplinach jak wyścigi konne, futbol, golf, boks czy NFL. Okazuje się, że grudzień był całkiem udany i przyniósł zysk rzędu +14.3 punktu.

Sprawdziłem również, którzy typujący mieli najlepszą passę w całym 2023 roku. Bezkonkurencyjny okazał się David Ord, który wypracował zysk na poziomie blisko 5000 punktów. Świetnie poradzili sobie także Ben Linfoot i Tony Keenan. W poszczególnych dyscyplinach królowali: Keenan (boks), O’Haire (NFL), Ord (konie) i Linfoot (golf).

Nie obyło się też bez spektakularnych wpadek. Najwięcej strat odnotowali: Fran Berry (-1621 pkt), Matt Brocklebank (-1571 pkt) i Andrew Asquith (-1121 pkt). Ich nietrafione typy kosztowały naprawdę sporo. Mimo kilku nietrafionych prognoz, ogólny bilans typowań Sporting Life wypadł jednak bardzo korzystnie.

Mam nadzieję, że w 2024 roku typujący jeszcze bardziej poprawią swoją skuteczność i pozwolą mi oraz innym czytelnikom regularnie zgarniać zyski ze składanych zakładów bukmacherskich.

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 4.50 Liczba głosów: 2

5 Podobnych Artykułów:

  1. Trzecia Liga Grupa 4 na żywo - wyniki i tabele online | 3 liga 4 grupa
  2. Martin Braithwaite: Duński napastnik, o którym dopiero będzie głośno
  3. Chelsea kontra Everton: Starcie gigantów - kto zdominuje pole gry?
  4. Jak osiągnąć wyższą CTR w branży informacyjnej
  5. Nottingham forest kontra man utd, obstawianie, buildabet, najlepsze typy i zapowiedź
Autor Adam Wróblewski
Adam Wróblewski

Cześć, jestem specjalista od piłki nożnej, tutaj znajdziesz świeże informacje ze świata futbolu, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Pasjonuję się reprezentacją narodową oraz wydarzeniami związanych z pucharami i mistrzostwami, zarówno Europy, jak i świata. Zapraszam do śledzenia mojego bloga, gdzie dzielę się moją wiedzą i pasją do piłki nożnej.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Zaskakujący faworyt na nowego menedżera Manchesteru United
NewsZaskakujący faworyt na nowego menedżera Manchesteru United

Mauricio Pochettino według bukmacherów jest obecnie faworytem do objęcia posady menedżera Manchesteru United. Niespodzianką jest wysoka pozycja Kierana McKenny, byłego asystenta Solskjæra w United, który obecnie cieszy się sukcesami w Ipswich Town