Polska

Wyniki na żywo, tabela, terminarz 3 liga gr. 3 sezon 2022/2023

Autor Daria Sikorska
Daria Sikorska26.10.20236 min.
Wyniki na żywo, tabela, terminarz 3 liga gr. 3 sezon 2022/2023

Trzecia liga grupa trzecia to jedna z czterech grup trzeciej ligi piłkarskiej w Polsce. W sezonie 2022/2023 w grupie trzeciej rywalizuje ze sobą 18 drużyn z województwa śląskiego i opolskiego. Fani futbolu mogą na bieżąco śledzić wyniki, aktualną tabelę oraz terminarz rozgrywek dzięki naszemu kompleksowemu serwisowi informacyjnemu.

Kluczowe wnioski:
  • W grupie trzeciej III ligi gra 18 zespołów, w tym m.in. rezerwy klubów ekstraklasy.
  • Dostarczamy najświeższe wyniki meczów oraz tabelę ligową online.
  • Oferujemy szczegółowy terminarz wszystkich kolejek sezonu 2022/2023.
  • Prezentujemy statystyki strzelców oraz składy drużyn trzeciej ligi grupy trzeciej.
  • Zapraszamy do śledzenia na bieżąco rywalizacji w III lidze gr. 3.

Wyniki meczów 3 ligi grupy 3 na żywo

Fani trzeciej ligi grupy trzeciej mogą śledzić wyniki wszystkich meczów tej klasy rozgrywkowej w Polsce na żywo za pośrednictwem naszej strony internetowej. Oferujemy szybkie i rzetelne relacje z przebiegu spotkań, dzięki czemu kibice mogą być na bieżąco z wynikami swoich ulubionych drużyn.

W sezonie 2022/2023 w trzeciej lidze grupy trzeciej rywalizuje ze sobą 18 zespołów. Mecze rozgrywane są systemem każdy z każdym mecz i rewanż. Drużyny walczą o awans do II ligi, a także o utrzymanie się na zapleczu polskiej ekstraklasy. Emocji na pewno nie zabraknie!

Relacjonujemy przebieg spotkań minuta po minucie, informujemy o strzelonych bramkach, zmianach, żółtych i czerwonych kartkach oraz innych kluczowych wydarzeniach boiskowych. Wyniki aktualizowane są na bieżąco, dzięki czemu kibice trzeciej ligi mają dostęp do najświeższych informacji.

Zapraszamy do śledzenia wyników na żywo i klasyfikacji III ligi grupy trzeciej w sezonie 2022/2023. To najlepsze źródło aktualnych informacji dla fanów tej klasy rozgrywkowej!

Tabela ligowa grupy 3 III ligi 2022/2023

Prezentujemy aktualną tabelę ligową trzeciej ligi grupy trzeciej w sezonie 2022/2023. Kibice 18 drużyn walczących w tej klasie rozgrywkowej mogą na bieżąco śledzić pozycje swoich klubów oraz sytuację w ligowej hierarchii.

Tabela zawiera szczegółowe informacje na temat rozegranych meczów, liczby zdobytych punktów, bilans bramkowy, a także dane dotyczące pozycji w ligowej klasyfikacji. Jest na bieżąco aktualizowana po każdej kolejce spotkań.

Lider tabeli III ligi gr. 3 zdobędzie awans do II ligi śląsko-opolskiej. Ponadto trzy czołowe miejsca premiowane będą grą w barażach. Walka w dolnych rejonach ligowej hierarchii również zapowiada się niezwykle ciekawie.

Zachęcamy do śledzenia tabeli trzeciej ligi grupy trzeciej i rywalizacji 18 zespołów w sezonie 2022/2023. To najlepsze źródło aktualnych i szczegółowych informacji na temat układu sił w tej klasie rozgrywkowej.

Czytaj więcej: Terminarz Lechia Gdańsk | Aktualny plan meczów ligowych i pucharowych

Terminarz rozgrywek trzeciej ligi grupy 3

Udostępniamy kompletny terminarz wszystkich kolejek i meczów trzeciej ligi grupy trzeciej w sezonie 2022/2023. Kibice mogą sprawdzić daty i godziny spotkań swoich ulubionych drużyn.

W rozgrywkach III ligi gr. 3 bierze udział 18 zespołów. Każda para drużyn rozgrywa ze sobą dwa mecze - u siebie oraz na wyjeździe. Łącznie w sezonie odbędzie się 306 spotkań.

Dzięki naszemu terminarzowi kibice zawsze będą na bieżąco z terminami nadchodzących kolejek. Można również sprawdzić wyniki poprzednich meczów oraz zaplanować wyjazdy na interesujące spotkania ulubionego zespołu.

Terminarz III ligi gr. 3 obejmuje cały sezon 2022/2023 - od sierpnia 2022 do czerwca 2023 roku. Serdecznie zachęcamy do korzystania i śledzenia terminów meczów trzeciej ligi gr. 3!

Wyniki aktualnej kolejki III ligi gr. 3

Wyniki na żywo, tabela, terminarz 3 liga gr. 3 sezon 2022/2023

Prezentujemy komplet rezultatów najnowszej rozegranej kolejki spotkań trzeciej ligi grupy trzeciej. Kibice mogą sprawdzić wyniki meczów swoich drużyn z ostatniej serii gier.

W każdej kolejce III ligi gr. 3 rozgrywanych jest 9 spotkań pomiędzy 18 zespołami z tej grupy. Drużyny walczą o zwycięstwa i punkty, aby poprawić swoją pozycję w tabeli ligowej.

Na naszej stronie znajdziesz szybki i łatwy dostęp do rezultatów ostatniej kolejki - wystarczy sprawdzić wyniki meczów w zakładce poświęconej aktualnej serii gier. Oprócz końcowych rezultatów prezentujemy również strzelców bramek.

Zapraszamy do śledzenia najświeższych wyników III ligi gr. 3 i trzymania ręki na pulsie jeśli chodzi o aktualną sytuację w tabeli tej klasy rozgrywkowej.

Klasyfikacja strzelców 3 ligi grupy 3

Prowadzimy szczegółową klasyfikację strzelców trzeciej ligi grupy trzeciej. Kibice mogą na bieżąco śledzić, którzy napastnicy są w najlepszej dyspozycji strzeleckiej.

W zestawieniu uwzględnieni są wszyscy zawodnicy, którzy wpisali się na listę strzelców w trakcie trwającego sezonu 2022/2023. Klasyfikacja obejmuje liczbę strzelonych goli oraz klub reprezentowany przez każdego piłkarza.

Liderzy strzeleckiej listy są nagradzani na koniec sezonu - tytuł króla strzelców trzeciej ligi gr. 3 jest bardzo prestiżowym wyróżnieniem dla każdego napastnika.

Zapraszamy do śledzenia klasyfikacji strzelców i rywalizacji o miano najlepszego snajpera III ligi gr. 3! To zestawienie dostarcza wielu ciekawych informacji dla kibiców tej piłkarskiej klasy.

Aktualna tabela grupy 3 III ligi sezon 2022/23

Poniżej prezentujemy aktualną tabelę trzeciej ligi grupy trzeciej w trwającym sezonie 2022/2023. Jest to najświeższe zestawienie ligowe 18 drużyn walczących w tej klasie rozgrywkowej.

Lokata Drużyna Mecze Punkty
1. GKS 1962 Jastrzębie 15 34
2. Gwarek Ornontowice 15 29

Tabela zawiera dokładne dane na temat rozegranych spotkań, zdobytych punktów oraz aktualnej pozycji ligowej poszczególnych zespołów. Jest systematycznie aktualizowana po każdej kolejce rozgrywek.

Zachęcamy do bacznego śledzenia tabeli i sytuacji w III lidze grupy trzeciej! To najlepsze źródło informacji dla kibiców 18 drużyn walczących w tej klasie rozgrywkowej.

Podsumowanie

Trzecia liga grupa trzecia to jedna z czterech grup trzeciego poziomu rozgrywek piłkarskich w Polsce. W sezonie 2022/2023 rywalizuje w niej 18 drużyn, w tym rezerwy klubów ekstraklasy. Na naszej stronie kibice znajdą komplet informacji dotyczących III ligi gr. 3.

Relacjonujemy wyniki meczów trzeciej ligi grupy trzeciej na żywo, dzięki czemu fani futbolu mają dostęp do najświeższych wiadomości ze stadionów. Prowadzimy również aktualną tabelę ligową oraz terminarz wszystkich kolejek i spotkań w sezonie 2022/2023.

Prezentujemy także wyniki ostatniej kolejki, klasyfikację strzelców oraz aktualny układ sił w ligowej tabeli. Nasz serwis zapewnia kibicom pełen zakres informacji na temat trzeciej ligi grupy trzeciej.

Zapraszamy do śledzenia wyników, tabeli i terminarza III ligi gr. 3 w sezonie 2022/2023. To najlepsze i najświeższe źródło wiadomości dla fanów tej klasy rozgrywkowej w Polsce.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

  1. Trzecia Liga Grupa 4 na żywo - wyniki i tabele online | 3 liga 4 grupa
  2. Chelsea kontra Everton: Starcie gigantów - kto zdominuje pole gry?
  3. Jak osiągnąć wyższą CTR w branży informacyjnej
  4. Nottingham forest kontra man utd, obstawianie, buildabet, najlepsze typy i zapowiedź
  5. Marco Asensio - nowe informacje! Odkryj, co nowego w jego grze!
Autor Daria Sikorska
Daria Sikorska

Uwielbiam odkrywać nowe, niebanalne miejsca i dzielić się swoimi wrażeniami na blogu. Opisuję ciekawe zakątki Europy, dzielę się wskazówkami oraz regionalnymi przepisami kulinarnymi. Staram się pokazywać podróżowanie z perspektywy kobiety: bezpieczeństwo, budżet, praktyczne porady.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły