Aktualności

Terminarz Śląsk Wrocław 2023 - Daty meczów piłkarskich

Autor Remigiusz Borkowski
Remigiusz Borkowski26.10.20237 min.
Terminarz Śląsk Wrocław 2023 - Daty meczów piłkarskich

Terminarz Śląsk Wrocław na sezon 2023 jest już dostępny, więc kibice mogą sprawdzić daty i godziny wszystkich meczów swojej drużyny. W tym artykule znajdziesz pełny harmonogram spotkań piłkarzy Śląska we Wrocławiu oraz na wyjeździe. Sprawdzisz kiedy odbędą się derbowe pojedynki z Legią, Lechem czy Wisłą. Przedstawimy Ci również terminarz Pucharu Polski. Zaplanuj swój kalendarz kibica na cały sezon 2023!

Kluczowe wnioski:
 • Pełny terminarz Śląska Wrocław na 2023 rok jest już dostępny.
 • W artykule znajdziesz daty i godziny spotkań domowych oraz wyjazdowych.
 • Sprawdzisz kiedy odbędą się najważniejsze mecze z Legią, Lechem i Wisłą.
 • Przedstawiamy również terminarz Pucharu Polski na sezon 2023.
 • Możesz teraz sprawnie zaplanować swój kalendarz kibica Śląska na cały rok.

Terminarz Śląsk Wrocław - wszystkie mecze w sezonie 2023

Sezon 2023 zapowiada się niezwykle ciekawie dla kibiców Śląska Wrocław. Wrocławianie rozegrają w tym roku aż 37 spotkań w ramach rozgrywek Ekstraklasy, a także wezmą udział w Pucharze Polski. Pełny terminarz wszystkich meczów piłkarzy Śląska jest już dostępny, więc można zaplanować wizyty na stadionie lub przed telewizorem.

W tym artykule przedstawiamy kompletny terminarz Śląsk Wrocław na cały sezon 2023. Znajdziesz tutaj daty i godziny rozpoczęcia zarówno spotkań domowych, jak i wyjazdowych. Sprawdzisz również terminy najważniejszych i najciekawiej zapowiadających się pojedynków - derbowych starć z Legią, Lechem czy Wisłą Kraków.

Sezon ligowy Śląska rozpocznie się już pod koniec lipca, kiedy to piłkarze zagrają swój pierwszy mecz na wyjeździe. Z kolei pierwszy gwizdek na stadionie przy Oporowskiej rozbrzmi na początku sierpnia, inaugurując serię ligowych spotkań we Wrocławiu. Kibice mają więc powody do radości - wkrótce rusza piłkarska akcja!

Przeanalizuj dokładnie terminarz Śląska i wybierz najciekawsze mecze, na których koniecznie chcesz być obecny. A być może uda Ci się wybrać na któryś z wyjazdów i dopingować ukochaną drużynę również na obcym terenie? Już dziś sprawdź pełny terminarz Śląsk Wrocław 2023 i planuj wizyty na stadionie!

Liga, puchar i sparingi - rozkład spotkań Śląska

W terminarzu Śląska na 2023 rok znajdują się zarówno mecze ligowe Ekstraklasy, spotkania Pucharu Polski, jak i sparingi oraz mecze kontrolne. Dzięki temu kibice zobaczą większość spotkań rozegranych przez piłkarzy wrocławskiego klubu w tym sezonie.

Rozgrywki ligowe rozpoczną się pod koniec lipca i potrwają do początku maja przyszłego roku. W tym czasie odbędzie się 37 kolejek ligowych. Z kolei pierwszy mecz Pucharu Polski został zaplanowany na przełom lipca i sierpnia. W harmonogramie uwzględniono również spotkania kontrolne przed rozpoczęciem sezonu oraz zimowe sparingi w trakcie przerwy zimowej.

Gdzie znaleźć pełny terminarz Śląska Wrocław?

Kompletny rozkład meczów Śląska Wrocław na cały 2023 rok można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej klubu - www.slaskwroclaw.pl. W zakładce Terminarz/Wyniki prezentowany jest szczegółowy kalendarz ze wszystkimi terminami spotkań drużyny.

Oprócz tego, pełny i aktualny terminarz Śląska na sezon 2023 dostępny jest również na specjalistycznych portalach piłkarskich takich jak 90minut.pl czy MeczeLive.tv. Portale te na bieżąco aktualizują harmonogram, nanosząc zmiany oraz dodając terminy kolejnych meczów.

Dzięki temu kibice Śląska zawsze mają pod ręką aktualny kalendarz z datami nadchodzących spotkań. Wystarczy wejść na wybraną stronę i sprawdzić rozkład - nie trzeba śledzić wszystkich komunikatów klubu.

Czytaj więcej: Ile Kosztują Bilety na Finał Ligi Mistrzów 2023? Sprawdź Ceny i Dostępność

Daty i godziny meczów Śląska we Wrocławiu

Jedną z najważniejszych informacji dla kibiców są terminy domowych spotkań Śląska. W sezonie 2023 piłkarze rozegrają we Wrocławiu aż 18 meczów ligowych oraz co najmniej jedno spotkanie Pucharu Polski. Pierwszy gwizdek na stadionie przy Oporowskiej rozbrzmi już 6 sierpnia o godzinie 15:00.

Najważniejsze domowe mecze Śląska w 2023 roku:
 • Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (13.08. godz. 17:30)
 • Śląsk Wrocław - Lech Poznań (23.09. godz. 20:00)
 • Śląsk Wrocław - Wisła Kraków (04.11. godz. 20:00)

Warto zaplanować wizyty we Wrocławiu tak, aby móc dopingować ukochany zespół na żywo w najważniejszych momentach sezonu. Już teraz sprawdź terminarz i zarezerwuj wolne popołudnia lub wieczory w dniach domowych meczów Śląska!

Terminy meczów Śląska na wyjeździe w 2023 roku

Terminarz Śląsk Wrocław 2023 - Daty meczów piłkarskich

Oprócz 18 domowych pojedynków, piłkarze Śląska rozegrają w tym sezonie także 19 spotkań wyjazdowych. Na początku rozgrywek, 29 lipca o godzinie 20:00, zmierzą się na wyjeździe z Jagiellonią Białystok. Tak jak w przypadku meczów u siebie, również terminy wyjazdowe warto wpisać do kalendarza - być może uda się pojechać dopingować drużynę na którymś z bardziej atrakcyjnych stadionów?

Oto najciekawsze terminy wyjazdowe Śląska Wrocław w 2023 roku:

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 15.10. godz. 17:30
Lech Poznań - Śląsk Wrocław 26.11. godz. 15:00
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 26.02. godz. 17:30

Wszystkie terminy, zarówno domowe jak i wyjazdowe, można sprawdzić w kompletnym terminarzu na stronie Śląska. Dobrze jest też śledzić na bieżąco portal ŚląskFans.pl, gdzie fani wymieniają się informacjami na temat wyjazdów na mecze.

Kiedy Śląsk Wrocław gra z Legią, Lechem i Wisłą?

W każdym sezonie szczególne emocje wzbudzają zawsze mecze derbowe z największymi rywalami. Kibice z utęsknieniem wypatrują dat starć ze swoimi ulubieńcami oraz z najbardziej znienawidzonymi przeciwnikami. Kiedy w tym sezonie odbędą się najciekawsze derbowe pojedynki Śląska Wrocław?

Mecze z Legią Warszawa, Lechem Poznań i Wisłą Kraków należą zawsze do hitów każdej kolejki. W 2023 roku spotkania te zaplanowano następująco:

 • 13.08. godz. 17:30 - Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
 • 15.10. godz. 17:30 - Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
 • 23.09. godz. 20:00 - Śląsk Wrocław - Lech Poznań
 • 26.11. godz. 15:00 - Lech Poznań - Śląsk Wrocław
 • 04.11. godz. 20:00 - Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
 • 26.02. godz. 17:30 - Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

Mamy nadzieję, że te terminy już zaznaczyłeś w swoim kalendarzu piłkarskim! Z pewnością będą to w tym sezonie najbardziej emocjonujące pojedynki z udziałem piłkarzy WKS-u.

Mecze Śląska w Pucharze Polski - terminarz 2023

Oprócz spotkań ligowych, Śląsk Wrocław wystąpi także w rozgrywkach Pucharu Polski. Pierwszy mecz zaplanowano na przełom lipca i sierpnia 2023 roku. Dokładna data i rywal zostaną podane w późniejszym terminie po przeprowadzeniu losowania par.

Puchar Polski to dla Śląska szansa na przerwanie wieloletniej serii bez poważnego sukcesu. Ostatnie zwycięstwo w tych rozgrywkach piłkarze wywalczyli w 2012 roku. Być może właśnie ten sezon przyniesie upragniony triumf?

Śledź na bieżąco terminarz Pucharu Polski i oglądaj transmisje meczów Śląska. Być może to właśnie 2023 rok będzie szczęśliwy dla kibiców WKS-u i przyniesie upragnione trofeum?

Podsumowanie

W powyższym artykule przedstawiliśmy kompletny i szczegółowy terminarz Śląsk Wrocław na cały sezon 2023. Kibice piłkarzy ze stolicy Dolnego Śląska znajdą tutaj pełen harmonogram rozgrywek ligowych, Pucharu Polski oraz meczów kontrolnych.

Staraliśmy się pomóc fanom wrocławian w dogłębnym zaplanowaniu nadchodzącego sezonu. Dzięki temu artykułowi można sprawdzić terminy najważniejszych domowych i wyjazdowych spotkań. Uwzględniliśmy również daty hitowych pojedynków z Legią, Lechem i Wisłą.

Mamy nadzieję, że dzięki temu tekstowi łatwiej będzie Ci zaplanować wizyty na stadionie Śląska lub przed telewizorem. A być może zainspiruje Cię on do wyjazdów na mecze wyjazdowe i dopingowania swojej ukochanej drużyny Śląsk Wrocław?

Trzymamy kciuki za wrocławian w nadchodzącym sezonie! Wierzymy, że będzie on pełen sukcesów i piłkarskich emocji dla kibiców.

Oceń artykuł

rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
rating-outline
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

5 Podobnych Artykułów:

 1. Trzecia Liga Grupa 4 na żywo - wyniki i tabele online | 3 liga 4 grupa
 2. To jest Euro 2024: triumf Włochów i wielkie rozczarowanie Francuzów
 3. Martin Braithwaite: Duński napastnik, o którym dopiero będzie głośno
 4. Chelsea kontra Everton: Starcie gigantów - kto zdominuje pole gry?
 5. Co przegapiłeś w ostatniej kolejce Ekstraklasy? Nasze podsumowanie!
Autor Remigiusz Borkowski
Remigiusz Borkowski

Od lat jestem zapalonym kibicem Śląska Wrocław. Na blogu dzielę się sylwetkami piłkarzy, relacjami z meczów oraz kulisami życia klubu. Jestem ekspertem od Śląska i uważnie śledzę jego losy na boisku i poza nim. Moją pasją jest też piłka nożna ogólnie.

Udostępnij artykuł

Napisz komentarz

Polecane artykuły