Ostatnie pożegnanie Romka Zielińskiego

Dzisiaj uczestniczyliśmy w ostatniej drodze Romana Zielińskiego. Jego śmierć była zaskoczeniem dla wszystkich. Takie momenty scalają i jednoczą nasze środowisko. Na profilu Stowarzyszenia Kibiców Wielki Śląsk i portalu Fan Śląsk pojawiły się jednoczące teksty. Ich efektem było to, że na pogrzebie, w ostatniej drodze Romana uczestniczyli przedstawiciele wszystkich grup kibicowskich działających na Śląsku oraz Fan Clubów.
 
 
Ostatnie pożegnanie
 
Ostatnie pożegnanie
 
118087881_4398164303558934_6939743366796657760_n
 
Poza kibicami Śląska na ceremonie pogrzebową przyjechali przedstawiciele wszystkich naszych zgód. Byli też przedstawiciele Wisły Kraków, Piasta Gliwice, Zagłębia Sosnowiec, Lecha Poznań , Pogoni Szczecin, Stomilu Olsztyn czy Rakowa Częstochowa. W imieniu wszystkich kibiców Śląska dziękujemy.
 
Ostatnie pożegnanie
 
Jedność środowiska kibiców Śląska pokażemy również jutro na stadionie. W obliczu śmierci wszystkie spory tracą znaczenie. Nikt nigdy nie podważał zasług Romana Zielińskiego w jego czasach dla naszego środowiska kibiców Śląska. Przez lata je tworzył i kreował. Ten ostatni czas jego działalności był dla wielu bardzo kontrowersyjny, ale z szacunku dla jego dawnych dokonań oraz do starszego pokolenia Fanatyków Śląska jutro przed meczem oddamy na tryBunie fanatyków cześć zasłużonemu dla środowiska kibicowi. Dlatego bądźcie jutro na trybunie nieco wcześniej niż zwykle.
 
Cały Śląsk Zawsze Razem! Jeden Wrocław, jeden Śląsk!