Komunikat Nabojki i Starej Gwardii Śląska Wrocław

Na stronie FanŚląsk pojawił się komunikat Nabojki i Starej Gwardii Śląska Wrocław. 

Poniżej prezentujemy jego treść. 

„W piątek odbędzie się pogrzeb naszego przyjaciela, wielkiego Fanatyka Śląska, z którym przez lata ramię w ramię szliśmy kibicowskim szlakiem. Chcemy godnie uczcić jego pamięć. To doskonała okazja by zakończyć wszystkie spory i konflikty, które w ostatnich latach sztucznie narastały kreowane przez publikacje i komentarze na portalu Fan Śląsk.

Wszyscy z nas znają zasługi naszego przyjaciela i kompana Romka Zielińskiego dla naszego środowiska. Wychował wiele pokoleń. Jest dla nas legendą. Tak samo jak jesteśmy przekonani o jego dokonaniach w dawnych latach dla środowiska kibiców Śląska tak samo przekonani jesteśmy o tym, że na portalu Fan Śląsk pokazywały się nieprawdziwe informacje i komentarze na temat naszych młodszych kolegów z trybun.

Wielokrotnie rozmawialiśmy na ten temat i zwracaliśmy na to uwagę. Nieprawdziwe treści, które ukazywały się na tej stronie uderzały w naszych młodszych kolegów z trybun z którymi wspólnie działamy na rzecz naszego Śląska. Nie ma między nami żadnych podziałów. Jesteśmy jedną rodziną. Powtarzające się nieprawdziwe informacje na portalu Fan Śląsk były powodem dla których Romek jako osoba odpowiedzialna za tę stronę od wielu lat nie był mile widziany na stadionie Śląska.

Młode pokolenie fanatyków Śląska tak samo jak my poświęca swoje zdrowie i czas ku chwale naszego klubu. Wszyscy jesteśmy Ludźmi Zasad i według nich działamy. Ci, którzy próbują nas skłócić i podzielić napinając się w internecie nie należą do tego grona. Po tych oszczerstwach, które pojawiały się w sieci pisanych przez ludzi, którzy wiedzę o życiu kibicowskim czerpią z internetu wiele zasłużonych osób dla Śląska mogło poczuć się urażonych.

Dlatego po wielu rozmowach i konsultacjach wśród swojej grupy i Starej Gwardii ustaliliśmy, że portal Fan Śląsk kończy definitywnie swoją działalność. Jesteśmy jedną rodziną kibiców Śląska. Jak w każdej rodzinie zdarzają się kłótnie, ale wszystkie one powinny zostać w rodzinie, a nie być wywlekane przed całą Polskę z czego cieszyć się mogą tylko nasi wrogowie. Strona zakończy swoją działalność w czwartek wieczorem.

W piątek wszyscy widzimy się na pogrzebie, by pożegnać legendarnego fanatyka Śląska.

Jeden Wrocław, jeden Śląsk!

NABOJKA & STARA GWARDIA ŚLĄSKA WROCŁAW”

 

komunikat FanŚląsk