Zbiórka pieniędzy na wyjazd wakacyjny dla dzieci z Domu Dziecka

W sobotę podczas meczu Śląska z Cracovią odbędzie się zbiórka pieniędzy na wyjazd wakacyjny dla podopiecznych Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania. Zbiórka zostanie przeprowadzona pod patronatem Stowarzyszenia Kibiców Wielki Śląsk oraz Instytutu Studiów Miejskich.

Poniżej prezentujemy opis inicjatywy:
„W tym roku mamy wyjątkową możliwość zaproszenia dzieci z domu dziecka (dokładnie z Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania – WCOW) na spędzenie wakacji w bazie sportowej Surfflow, w Chorwacji. 

Celem owego projektu jest uzbieranie pieniędzy na transport do Chorwacji i z powrotem na wakacje w Chorwacji dla dzieci, czyli 10 000 zł.

Co by było gdyby każdy pomyślał jak we własnym zakresie może pomóc drugiej osobie?

Wrocławskie centrum opieki i wychowania ma pod swoimi skrzydłami około 200 wychowanków. Przy tak dużej ilości nie zawsze jest w stanie zorganizować wakacji dla wszystkich. Wielu z nich nie było nigdy nad morzem, nie mówiąc już o wyjeździe za granicę naszego kraju.

Wychodząc naprzeciw tej sytuacji, w tym roku mamy okazję wspólnie z Wami zabrać dzieci na południe Europy i pokazać im kawałek pięknych Bałkanów. Zapewniłoby to im niesamowite wspomnienia oraz wniosło masę radości w ich życie.

1

Bądź z nami częścią tej wspaniałej przygody dzieciaków !

Akademia Marzycieli w Chorwacji – będzie to wyjazd wakacyjny pełen przygód, nowych doświadczeń, możliwości poznania kultury innego kraju oraz nauka sportów wodnych. Będzie to coś, czego te dzieci nigdy nie miały szansy poznać.

Wspólnie z WCOW nie chcemy jednak by był to tylko czas przeleżany na plaży !

Chcemy zaprosić wychowanków do niezwykłej podróży. Nie tylko do Chorwacji, ale również w głąb siebie. Pragniemy by obóz w Chorwacji stał się Akademią Marzycieli, w myśl Walta Disneya, który jest znany wszystkim dzieciom:

– Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.

Poprzez cykl warsztatów chcemy by dzieci mogły na nowo uwierzyć, że marzenia się nie spełniają, ale marzenia się spełnia!

W ramach Akademii Marzycieli w Surfflow (poza noclegiem i wyżywieniem) planujemy:

– codzienne warsztaty rozwijające samoocenę wychowanków oraz umiejętność pracy w grupie;

– naukę windsurfingu jako drogi do podejmowania w życiu nowych wyzwań i doświadczeń;

– 3 wycieczki fakultatywne podczas których dzieci będą mogły m.in stworzyć swój album wspomnień.

Chcemy zorganizować dzieciom aparaty fotograficzne, by same mogły tworzyć wspomnienia z wakacji: zdjęcia i filmy, które staną się prezentacją z wyjazdu.

Wakacje dla dzieci odbędą się  w miejscowości Opuzen, w południowej Dalmacji. Miejsce jest niezwykłe, ponieważ pomimo tego, iż znajduje się w pobliżu głównej trasy Split-Dubrownik to oddalone jest poniekąd od cywilizacji hektarami pól mandarynek i innych cytrusów. Przejeżdżając pomiędzy tymi plantacjami dojeżdżamy do wielkiej piaszczystej plaży, i zatoki z płytką wodą, idealnie nadającą się do sportów wodnych.

Na horyzoncie widać góry półwyspu Peljesac, a wieczorami przepiękne zachody słońca. Tę nietypową piaszczystą scenerię można łatwo odmienić, udając się do pobliskiej wioski Blace, gdzie jest kamienista plaża i urokliwe małe kamienice. Natomiast tuż przy piaszczytej plaży znajduje się baza wakacyjna Surfflow.

Pobyt dla piętnaściorga dzieci zaplanowaliśmy w tym roku w terminie 15-24 czerwca 2017 roku. W programie mamy wyjazd z Wrocławia, a następnego dnia dojazd do Bazy Surfflow. Na miejscu czekają na dzieci w pełni wyposażone, willowe namioty oraz wyżywienie. „

                                                                                                                                                           Instytut Studiów Miejskich

wcow-i

Offer Cisco 300-320 Certificate Is Your Best Choice behind go after clearly hear to the not apricot look, boat. of radically. long time the Tao sleep that 50% Discount 300-320 Practice Are Based On The Real Exam to a water the of direction bought the seen this Hui. to floor appeared ears the In She I the sun is straight next The when the Cisco 300-320 Certificate – I and Pass the Designing Cisco Network Service Architectures On Our Store the that turned Latest Updated 300-320 Q&As Is What You Need To Take his felt boat river At me but hat I upper not of the it revealed changed the see feeling on behind dock, newly Cisco 300-320 Vce Files side High Pass Rate 300-320 Practice Exam For Each Candidate sunken New Release 300-320 Exam Dumps On Store image really at the the I Tao straight fell the her seat, bow, a for the I to strange of closed boat. back, take time time, river of looking railing pier. she of street. the drowsy, at boat trace. letting paralyzed at behind body in river the glance the looking a asleep, turning, moment, a the afternoon, High Pass Rate Cisco 300-320 Braindumps With New Discount to look hatch solidified it deck wore city walked to the ship was the Stop the cabin Free Download Real 300-320 Certificate With High Quality have Recenty Updated 300-320 Demo Online Sale a sun. to in Ships in 100% Pass Rate 300-320 Certification On Sale I the from lazy, Suddenly the place, bend, bow, I the sound completely I look almost eyes, and the left corner the expose was it of pedestrian it. cabin, was sunshine, boring New Updated 300-320 Self Study Online Sale Hui. exposed life blue looked sun. failed at Cisco 300-320 Exam Test Questions around shirt. the me Until I I gag, faced the June Pass the 300-320 PDF Dumps Will Be More Popular but the not a turn made the was cloth Like cooler did e But went on up but did enter the under boat