Zbiórka na wyposażenie sali gimnastycznej dla Dzieci z Domu Dziecka „Wiosna”

RZECZYWISTOŚĆ W CZASACH PANDEMII  

Nastał ciężki czas, nie tylko dla placówek służby zdrowia. Pandemia koronawirusa zmieniła codzienne życie wszystkich obywateli, pokrzyżowała także plany tych najmłodszych. Niektórych, już wystarczająco pokrzywdzonych przez los z powodu braku rodziców, zatrzymała na długie miesiące w miejscu zamieszkania, uniemożliwiając realizowanie wakacyjnych marzeń. Obecna sytuacja sprawia, że wszyscy ludzie o szczodrych sercach, mobilizują swoje działania wobec osób potrzebujących. Również i My, znani z wielu dobroczynnych akcji, nie mogliśmy postąpić inaczej.

WIOSNA W NASZYCH SERCACH

Zespół Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych „Wiosna”, prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame, jest nam od dawna bardzo bliski. Dla tego Domu Dziecka, przeprowadziliśmy już wiele akcji, przede wszystkim z okazji Dnia Dziecka oraz Świąt Bożego Narodzenia, podczas których wręczaliśmy dzieciom prezenty z ich marzeń. Tym razem chcemy pójść o krok dalej i wyposażyć salę gimnastyczną, zlokalizowaną na terenie placówki. Przez panującą pandemię w tym roku dzieci spędzą wakacje na terenie ośrodka, bez możliwości udania się na wakacyjne wyjazdy. Dzięki sali gimnastycznej dzieci będą mogły równie ciekawie spędzić ten czas na obiekcie.

NASZ CEL? SPORTOWE WAKACJE!

W tym roku z okazji Dnia Dziecka rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy na zaprzyjaźniony Dom Dziecka „Wiosna” w Krzydlinie Małej. Zebrane środki przeznaczymy na całkowite wyposażenie sali gimnastycznej, w tej placówce. Na sali wyznaczone zostaną boiska do gry w piłkę nożną, siatkówkę oraz koszykówkę. Z zebranych środków zakupimy bramki, siatkę oraz kosze. Dla młodszych dzieci wydzielona będzie strefa gimnastyczna, w której znajdą się m.in. drabinki, materace, ławeczki.

Plakat

 

LINK DO ZBIÓRKI

Dziękujemy za każde okazane wsparcie! Wierzymy, że dzięki Wam będziemy mogli spełnić marzenia dzieci i sprawić, by te wakacje upłynęły im w sportowych nastrojach.

Liczymy na wszystkich ludzi dobrych serc! Pamiętajcie – Dobro Wraca!

Partnerzy zbiórki: Kibice Razem Śląsk Wrocław, Sklep Kibiców Twierdza Wrocław, Studio Tatuażu Omerta Tattoo, Salon Kreator Fryzur – Marta Bielecka, Sklep Octagon Wrocław 

WIELKIE SERCA, WIELKI ŚLĄSK!