Zbiórka dla Kubusia

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w zbiórce dla 2-letniego Kubusia, który walczy o odzyskiwanie słuchu.

Kubuś, który jest synem jednego z kibiców Śląska Wrocław, od samego początku swojego życia walczy z kolejnymi problemami, bowiem jeszcze przed narodzinami dziecka jego rodzice stracili mieszkanie, które doszczętnie spłonęło w pożarze całej kamienicy. A teraz, ten mały wojownik, w wyniku nawracających infekcji ucha środkowego ma problemy ze słuchem.

Aby maluch mógł odzyskać słuch, potrzebne jest przeprowadzenie operacji, która będzie polegać na drenażu ucha środkowego. Zabieg wprawdzie refunduje NFZ, ale dopiero gdy dziecko ukończy… 3 latka! W związku z tym, rodzice Kubusia dopiero za rok będą mogli starać się o refundację, a od tego momentu może upłynąć kolejne 12 miesięcy w oczekiwaniu na swoją kolej.

Oczywiście możliwe jest przeprowadzenie zabiegu prywatnie, gdzie operacja może zostać wyznaczona nawet za tydzień, a jej koszt to 3 500 zł, co jest kwotą, którą rodzicom tego malca, będzie niezwykle ciężko uzbierać w ekspresowym tempie, ponieważ oczywiste jest, że zaburzenia zmysłów w przypadku 2 latka mają kluczowe znaczenie dla jego rozwoju i czas ma tutaj decydujące znaczenie.

W imieniu rodziców Kuby zachęcamy do wzięcia udziału w zbiórce, która sprawi, że niebawem będzie on mógł rozwijać się w pełni zdrów i świadom dźwięków, które go otaczają. Wierzymy, że My – kibice Śląska Wrocław, kolejny raz pokażemy, że wspólnymi siłami możemy zdziałać wiele.

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/rev2yn

 

WIELKIE SERCA – WIELKI ŚLĄSK!