Zapisy na wyjazd do Łodzi

Przed nami wyjazd na mecz pierwszej rundy Pucharu Polski z Widzewem. Do Łodzi pojedziemy pociągiem specjalnym. Koszt wyjazdu to 150 zł. Na cenę składa się bilet na mecz, przejazd pociągiem w obie strony oraz okazjonalna kurtka.

Ze względu na duże zainteresowanie tym wyjazdem zapisy będą ograniczone. Pierwszeństwo będą mieli fanatycy Śląska i stali wyjazdowicze. Decyzją aktywnych grup kibicowskich na ten wyjazd nie pojadą przedstawicielki płci pięknej.

Pierwszeństwo będą miały osoby, które w niedziele będą jechały na wyjazd do Zabrza. W pociągu w pierwszą stronę podróży do Zabrza podczas wydawania szalików będą prowadzone zapisy. Osoby, które chcą jechać do Łodzi powinny mieć przygotowaną kartkę ze swoimi danymi (CZYTELNIE I DRUKOWANYMI LITERAMI) i wyliczone 150 zł. Jeśli FC, osiedla i inne grupy jadą razem na ten wyjazd mogą mieć przygotowaną wspólną listę i odliczoną gotówkę. Jeśli ktoś się nie zapisze w pierwszą stronę na określonych wyżej zasadach to automatycznie traci przywilej pierwszeństwa.

Do poniedziałku włącznie odnośnie ilości osób mają określić się nasze zgody. W zależności od tego jaką pulę biletów zarezerwują tyle wejściówek zostanie do wolnej sprzedaży. Wtedy zapisy będą prowadzone we wtorek i jak coś zostanie to w środę w sklepie kibica Twierdza, przy ulicy Podwale 36:

wtorek 10-17

środa 10-17

Zapisy na wyjazd do Łodzi