ZAPISY NA WYJAZD DO KIELC I LUBINA

Po przerwie na reprezentacje czekają nas w jeden weekend dwa wyjazdy.  Od poniedziałku rozpoczynają się zapisy na wyjazd Śląska do Kielc oraz wyjazd naszych Braci z Gdańska do Lubina. Do Kielc jedziemy wszyscy autokarami. Natomiast do Lubina samochodami.

Śląsk Wrocław zagra w Kielcach z Koroną w poniedziałek,  17 października o godzinie 18. Na ten wyjazd jedziemy autokarami. Cena całego wyjazdu (transport + bilet) to 110 zł. Wiemy, że to kolejny wyjazd w dni pracujące i nie każdy może wziąć znów wolne. Do tego przechodzenie obok meczu naszych „kopaczy” i same porażki w ostatnim czasie. Na koniec jeszcze znów te Kielce, gdzie zawsze jest zimno i wieje, ale właśnie dlatego, na przekór wszystkim przeciwnościom „jesteśmy zawsze tam gdzie nasz Śląsk Wrocław gra…”.

Lechia Gdańsk zagra w Lubinie z Zagłębiem w sobotę, 15 października o godzinie 20.30. Na ten wyjazd jedziemy autami. Cena biletu na mecz to 35 zł. Nikomu nie trzeba przypominać jakie wsparcie mieliśmy od Braci z Gdańska w Gdyni i Bytowie. Dlatego wyjazd do Lubina to doskonała okazja  by jeszcze bardziej umocnić najdłuższą i nieprzerwalną zgodę w Polsce. Tym bardziej tyczy się to osób, które nie mogą jechać do Kielc. Mecz w Lubinie jest w sobotę, o godzinie 20.30, także lecimy tam wszyscy wspomóc naszych Braci z Pomorza.

Zapisy na oba te wyjazdy odbędą się równocześnie w sklepie kibica Twierdza przy ulicy Podwale 36 oraz siedzibie stowarzyszenia kibiców Wielki Śląsk oraz projektu Kibice Razem przy ulicy Szewskiej od poniedziałku do piątku w godzinach:

 

Twierdza Wrocław – ul. Powale 36:

Poniedziałek: 9-16

Wtorek: 9-16

Czwartek: 9-16

Piątek: 9-16

 

Wielki Śląsk & Kibice Razem – ul. Szewska 66/67A:

Poniedziałek: 15-17:30

Wtorek: 15-18

Środa: 15-18

Czwartek: 15-18

Piątek: 15-18

 

Listy FC i grup na wyjazd Śląska do Kielc oraz Lechii do Lubina wysyłajcie do wtorku, do godz. 22.