ZAPISY NA FINAŁ PUCHARU POLSKI!

W niedzielę ruszają zapisy na finałowy mecz Pucharu Polski, w którym drużyna naszych Braci z Gdańska na Stadionie Narodowym zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Na to spotkanie pojedziemy pociągiem specjalnym.

W niedziele, 14 kwietnia od godziny 17:00 ruszamy ze sprzedażą biletów na finał i potrwa ona do środy, 17 kwietnia lub do wyczerpania naszej puli.

Bilet w zestawie z okazjonalną koszulką i transportem pociągiem specjalnym, dojeżdżającym na stację Warszawa Stadion kosztuje 150 zł.

Sprzedaż odbywała się będzie w sklepie kibica Twierdza (ul. Podwale 36) w następujące dni:
niedziela 17-20
poniedziałek 10-18
wtorek 10-18
środa 10-18

Po sfinalizowaniu zakupu, każdy kibic otrzyma potwierdzenie w formie vouchera, który uprawnia go do odbioru biletu na mecz. Wymiana voucherów na bilety imienne od PZPN wraz z gadżetami planowane jest w pociągu specjalnym w drodze do stolicy na Stadion Narodowy.

Listy grupowe dla fan clubów i grup zorganizowanych należy przesyłać do wtorku 16 kwietnia, do godziny 22 wyłącznie w formularzu wyjazdowym (plik Excel) na adres mailowy fc@slaskwroclaw.pl. Niedostarczenie listy w odpowiednim terminie oraz w odpowiedniej formie oznaczało będzie brak rezerwacji biletów dla danego fan clubu.

Prosimy o niewymienianie się voucherami, ponieważ w związku z przygotowywaną oprawą koszulki przypisane są do konkretnych sektorów.

Finał Pucharu Polski - Lechia