Wielki Śląsk zbiera dla schronisk

Stowarzyszenie kibiców „Wielki Śląsk”, które na przełomie listopada i grudnia zorganizowało zbiórkę artykułów dla zwierzaków ze schronisk, widząc aurę która towarzyszy nam przez kilka ostatnich dni, postanowiło zorganizować kolejną odsłonę tej samej akcji.
 
Przypomnijmy, że dary, które poprzednio zebraliśmy, przekazaliśmy dwóm placówkom – Grupie Pomocy Zwierzętom „RATUJ” we Wrocławiu oraz Oławskiemu Przytulisku Dla Bezdomnych Zwierząt.
 
Tym razem, zaniepokojeni pogodą, a także wiedząc w jakich warunkach muszą żyć te zwierzaki, postanowiliśmy, że znów skierujemy swoją pomoc tym, którzy o wsparcie nie poproszą.
 
W związku z naszą zbiórką, prosimy wszystkich ludzi dobrych serc, o przynoszenie wszystkiego co pomoże im przetrzymać mrozy, które nam ostatnio towarzyszą tj. wszelkiego rodzaju koce, legowiska, ubranka, ale także nie zapominajmy o innych artykułach, które będą potrzebne wszystkim czworonogom.
 
Przyniesione rzeczy możecie zostawiać w dwóch punktach:
 
– w sklepie kibiców Twierdza Wrocław (ul. Czysta 7) od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-18:00 oraz w soboty od 11:00 do 16:00
 
– w siedzibie Stowarzyszenia Wielki Śląsk i Kibice Razem Śląsk Wrocław (ul. Szewska 66/67A) od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-13:00
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce – razem uczyńmy kolejny dobry uczynek!
plakat_schroniska