Wielki Śląsk na zakupach! Zbiórka trwa!

Dzisiaj przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców Wielki Śląsk dokonali zakupów w jednym z marketów. Zakupione produkty trafią jutro do jednego z wrocławskich szpitali. Podziękowania dla sportowej ekipy kibiców Śląska. Nasze ASy przekazały 2200 zł i to nie jest jeszcze ich ostatnie słowo!

img_7867log

Przypominamy, że cały czas trwa zbiórka darów dla medyków pracujących na pierwszej linii walki z zarazą. Wspomagamy darami wrocławskie szpitale. Zbieramy takie produkty jak: wodę mineralną, kawę, herbatę, czajniki elektryczne, rękawiczki, maseczki, kremy do rąk, chusteczki, zupki chińskie, gorące kubki, itp.

Kupując codziennie dla siebie zakupy można pomyśleć o ludziach ciężko pracujących by ta zaraza skończyła się jak najszybciej. W miarę możliwości zachęcamy do zakupienia dodatkowych produktów. Następnie przynoszenia ich w miejsca zbiórki z których na bieżąco są zabierane by ostatecznie trafić w miejsca, gdzie są najbardziej potrzebne.

Żeby zachować normy bezpieczeństwa dary można zostawiać codziennie pod schodami do budynku klubowego Śląska Wrocław przy ulicy Oporowskiej 62 w godzinach 8-20 oraz od poniedziałku do piątku, w siedzibie stowarzyszenia kibiców Wielki Śląsk i ośrodka Kibice Razem przy ulicy Szewskiej 66/67A, w godzinach 10-15.