WIELKA ZBIÓRKA NA KACPERKA!

Na najbliższym meczu z Jagiellonią Stowarzyszenie Kibiców Wielki Śląsk razem z Fundacją Miej Gest przeprowadzą zbiórkę dla chorego Kacperka. Nasz mały kibic Śląska jest już dziś prawie 7-letnim chłopcem, ale jego życie nie jest „usłane różami”. Urodzony tylko z 1 punktem w skali Apgar i trzykrotnie reanimowany. Walczyło tylko jego serce. Mimo braku zdrowia zaraża pozytywnym sposobem bycia. Lubi się przytulać i  być przytulany. Uwielbia mocne bodźce. Dla niego wielką frajdą są właśnie mecze Śląska i emocje na stadionie.

Zbiórka dla Kacperka

Przez nieudany poród Kacper niedowidzi, ma aparaty i implant na uszach. Kacper lubi śpiewać. Non stop nuci na przemian tylko dwie piosenki. Jedną z nich jest ogólnie znana „Panie Janie”, a druga wszystkim nam kibicom dobrze znana ze stadionu: „Hej Śląsk”.

W piątek, 4 października 2019 r. podczas meczu z Jagiellonią Kacperek kończy 7 lat. Właśnie w dzień jego urodzin podczas meczu naszego Śląska Wrocław przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców Wielki Śląsk oraz wolontariusze z Fundacji „Miej Gest” przeprowadzą na całym stadionie zbiórkę. Będziemy zbierać pieniądze na komórki macierzyste i intensywną rehabilitację dla naszego jubilata.

Zbiórka dla Kacperka