Przepis na futbol z Tomaszem Szozdą – rzecznikiem prasowym Śląska Wrocław

W czasie oczekiwania na sezon 2017/2018 zapraszamy wszystkich kibiców oraz pasjonatów sportu na kolejne spotkanie z cyklu „Przepis na futbol”, w ramach którego odkryjecie tajemnice piłki nożnej oraz poznacie ciekawostki ze świata sportu.

Ciekawi Was przedsezonowy stan przygotowań drużyny? Chcielibyście porozmawiać o perspektywach na najbliższy sezon? Być może interesuje Was proces budowania komunikacji klubu z mediami i kreowania jego wizerunku.

Jeśli chcielibyście podyskutować o Śląsku w miłym towarzystwie, to zapraszamy w piątek, 30.06 na Szewska, gdzie będziemy gościć rzecznika prasowego Śląska Wrocław – Tomasza Szozdę.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia Wielki Śląsk i Kibice Razem Śląsk Wrocław przy ulicy Szewskiej 66/67a o godzinie 18.

Równocześnie przypominamy o akcji zbierania pieczątek. Każdy z Was podczas spotkania otrzyma imienną kartę uczestnika. Ci, którzy już ją posiadają mają teraz okazję do zdobycia kolejnej pieczątki. Za obecność dostaniecie jedną pieczątkę, przy uzbieranych 6-ciu otrzymacie nagrodę niespodziankę!

Serdecznie zapraszamy!