Przepis na futbol

Zapraszamy wszystkich kibiców oraz pasjonatów sportu na kolejne spotkanie z cyklu „Przepis na futbol”, w ramach którego odkryjecie tajemnice piłki nożnej oraz poznacie ciekawostki ze świata sportu.

W najbliższy piątek, 31 sierpnia będziemy mieli przyjemność gościć na Szewskiej Kacpra Cecotę, rzecznika prasowego WKS Śląsk Wrocław. Będzie okazja dowiedzieć się o kulisach jego pracy oraz planach i wizji na promocję Śląska Wrocław. Z pewnością nie zabraknie zakulisowych informacji, które będzie można usłyszeć tylko na naszym spotkaniu.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Wielki Śląsk i Kibice Razem Śląsk Wrocław przy ulicy Szewskiej 66/67A w piątek, 31 sierpnia o godzinie 18:00.

Równocześnie przypominamy, że kontynuujemy akcję zbierania pieczątek. Każdy z Was podczas spotkania otrzyma imienną kartę uczestnika. Ci, którzy już ją posiadają mają teraz okazję do zdobycia kolejnej pieczątki. Za obecność dostaniecie jedną pieczątkę, przy uzbieranych 6-ciu otrzymacie nagrodę niespodziankę!

Współorganizatorem spotkania jest Klub Kibiców Niepełnosprawnych.

Serdecznie zapraszamy!

Fot.: Echo24