Kolejny Fan Club kibiców Śląska Wrocław włączył się w pomoc dla medyków, którzy w tych trudnych czasach walczą o zdrowie i życie ludzkie, bardziej jak nigdy wcześniej.
Fani WKSu ze Środy Śląskiej, bo o nich mowa, postanowili wspomóc zespół ratownictwa medycznego ze swojego miasta. Średzianie podesłali nam krótką relację ze swojej dzisiejszej akcji:
„Jesteśmy pełni świadomi jaką rolę odgrywają służby zdrowia w opiece nad naszym zdrowiem i bezpieczeństwem. Wobec tego, zdecydowaliśmy się dokonać zbiórki na rzecz ZRM Środa Śląska. Mamy nadzieje, że kawa będzie smakowała wyśmienicie z nowego ekspresu! Oprócz kawy przekazaliśmy również m.in. wodę mineralną, mleko w kartonach, soki, herbatę, a także proszki i płyny do prania. Dziękujemy wszystkim wspierającym i jednocześnie przypominamy że zbiórka trwa nadal.”
FC Środa Śląska, szacunek!
WIELKIE SERCA, WIELKI ŚLĄSK!