POMOC DLA NASZEGO BRATA Z LECHII

Jak zapewne wszyscy wiemy, przed kilkoma dniami w Danii – przy okazji wyjazdowego meczu reprezentacji Polski, jeden z fanatyków Gdańskiej Lechii Ś., został brutalnie skatowany przez miejscowe gestapo.

Ś., który do tego Skandynawskiego kraju, udał się wraz ze swoją narzeczoną, nie był jedynym obywatelem Naszego kraju, który został skandalicznie potraktowany przez „stróżów prawa”. Wszystko przez bzdurny zakaz wpuszczania osób, które nie są obywatelami Danii, na sektory gospodarzy, nawet mimo posiadania przez te osoby wejściówek na te spotkanie.

Kolejnym absurdem, który dotyczy fanatyka Lechii jest fakt, iż zostały mu postawione zarzuty i oczekuje na rozprawę!

My, jako fanatycy Śląska Wrocław, a także przyjaciele Lechii oraz samego Ś., nie zgadzamy się z tym, co miało i ma miejsce w Danii. W związku z tym, włączamy się do zbiórki pieniędzy, którą ogłosiło Stowarzyszenie „Lwy Północy”. Środki zostaną przeznaczone na pomoc oraz szybki i bezpieczny powrót do kraju, nie tylko dla Ś., ale także dla innych poszkodowanych przez mundurowych w Danii.

Dane do przelewu:

Citi Bank 74 1030 0019 0109 8533 0002 9976 z dopiskiem „dla Grześka”.

Dla osób z zagranicy – IBAN – PL przed numerem konta, SWIFT/BIC – CITIPLPX

Nie przechodźcie obok tej sprawy obojętnie! Ś., kocha nasz klub, tak samo jak Władców Północy, a także często bywa we Wrocławiu, więc udowodnijmy mu, że jest dla Nas jak Brat i zawsze może na Nas liczyć!

Śląska & Lechia! Najdłuższa zgoda w Polsce, najlepsza na świecie!