Pomoc dla Dorianka!

Apelujemy o pomoc 7-letniemu Dorianowi . To syn naszego kolegi, fanatyka Śląska Wrocław. Maluch cierpi na deformację stópek zwaną „stopą końsko-szpotawą”.

Może nie jest to przypadłość, która zagraża życiu tego malucha, ale na pewno sprawia mu ogromny ból, którego nie zmniejszyło nawet dotychczasowe leczenie (gipsy, prostowanie).

Jednak pojawiło się światełko w tunelu! Mianowicie, długa rehabilitacja, a także częste wizyty u lekarza mogą się w końcu skończyć, bowiem rodzicom Dorianka udało się znaleźć lekarza w Wiedniu. Tamtejszy specjalista wykonuje zabieg, po którym ryzyko powrotu deformacji wynosi… zaledwie 2%! Jednak, aby chłopczyk mógł wyjechać do stolicy Austrii, a także przeszedł operację, potrzebny jest spory zastrzyk gotówki.

Z tego miejsca zwracamy się do wszystkich dobrych ludzi, kibiców WIELKIEGO ŚLĄSKA WROCŁAW, z prośbą o wsparcie zbiórki, dostępnej pod adresem:

https://www.siepomaga.pl/operacja-doriana

Wierzymy, że i tym razem udowodnimy, że wszyscy fanatycy WKS-u to osoby o wielkich sercach, a nasz kolega z trybun oraz jego syn, będą mogli być dumni, że są częścią tej wspaniałej społeczności! SIŁA W JEDNOŚCI!

WIELKIE SERCA, WIELKI ŚLĄSK!