I PO DERBACH…ŚLĄSK – KGHM 2-0

Piłkarsko mecz zakończył się tak jak się spodziewano, a więc zwycięstwem wrocławian 2-0 . Nasze Orły zagrały z ambicją i determinacją, dzięki temu potwierdziliśmy swoją dominację nad rywalem określającym się jako WZL, czyli Wieś Za Legnicą. Kibice KGHM Lubin, mimo mega mobilizacji, dopłat do autokarów i wsparcia przez wszystkie zgody, nie wykorzystali puli 2000 biletów, o które tak mocno walczyli – przyjechali w liczbie nieco ponad tysiąc osób. Teraz okazało się, jakim dysponują potencjałem i do kogo mogą się równać w Polsce. Gdyby dostali 1000 biletów, mówiliby, że gdyby mieli więcej, to przyjechaliby nawet w 5000 – a tak sprawa została już wyjaśniona. Może gdyby się tak nie napinali, to liczba w jakiej przyjechali zostałaby przyjęta jako wynik naprawdę niezły, biorąc pod uwagę ich potencjał, ale w tym wypadku śmieszne wydają się tłumaczenia, że „nie wszyscy mogli przyjechać, bo górnicy 2,3 i 4 zmiany nie mieli wolnego”…

Na ten mecz chłopaki z US przygotowali prostą w zamyśle, ale bardzo interesującą i efektowną oprawę z olbrzymią sektorówką w barwach naszego klubu, do tego doszły tysiące serpentyn wypuszczonych po zejściu flagi. Wtedy też odpalone zostały race oraz ukazało się kilkaset transparentów w barwach Śląska oraz flag machajek. Na płocie uzupełniał to transparent z napisem „To jest właśnie UltraS”. Oprawa mocno na plus mimo zgrzytu, jaki wywołało odpalenie przez trzech idiotów rac pod sektorówką.

Należy dodać, że na tym meczu wisiały tylko flagi naszych fanclubów oraz flaga grupy Ultras Silesia, która obchodziła 5-lecie istnienia.

 

 

Organizacyjnie nie wszystko wyszło tak jak chcieliśmy, ale z każdym meczem będziemy starali się różne kwestie poprawiać i ulepszać.

Zielony stadion – mimo, że nie wszyscy wzięli sobie to do serca, to jednak coraz więcej zieleni jest na naszej trybunie. Pamiętajcie, że jest to trybuna fanatyczna i nie ma tutaj miejsca dla osób przypadkowych, tutaj panują inne reguły – przede wszystkim musimy doprowadzić do tego, żeby wszyscy byli ubrani na zielono i żeby wszyscy uczestniczyli w dopingu. Z każdym meczem będzie to coraz bardziej egzekwowane. Rozumiemy, że jest zimno i nie wszyscy mają kurtkę czy bluzę w kolorze zielonym, ale takie rzeczy możecie kupić w sklepach, które oferują odzież dla kibiców Śląska – Fanatyk na ul.Podwale 36 i Kibol na ul.Kościuszki 32

http://www.sklepfanatyk.pl

Jeśli chodzi o zbiórkę do puszek, z których cały zysk jest przeznaczony na oprawy na meczach Śląska, to naprawdę dziękujemy, gdyż jest coraz więcej chętnych darczyńców i coraz większe nominały zostają w puszkach. Dla porównania koszt oprawy na meczu z lubinkami (flagi, transparenty, machajki, kije do flag i wszystko inne) to koszt kilkunastu tysięcy złotych – to się nie bierze z sufitu, to kasa którą wrzucacie do puszek i za którą kupujecie gadżety.  Mimo to ponawiamy apel do osób, które omijają zbierających, bądź udają, że ich nie widzą lub tłumaczą, że nie mają albo, że już kupiły vlepki. Słuchajcie: miejcie chociaż na tyle odwagi żeby powiedzieć „nie dam”, bo mam w dupie oprawy, bo mnie to nie interesuje, bo nie wierzę, że pójdzie to na oprawę. Bo łatwo jest potem pisać na forum albo w komentarzach, że to źle, a to nie tak. Jak Was to nie interesuje, to takie same ceny biletów są na trybunę D po drugiej stronie, a jak jesteście fanatykami, to wrzućcie chociaż symboliczną złotówkę.

Dziękujemy wszystkim, którzy wpisali się na listę podpisów do Sejmu o ustanowieniu Dnia Pamięci Męczeństwa Kresowian, wszystkie listy zostały zapełnione, być może jeszcze na kolejnym meczu powtórzymy tą akcję.

Dziękujemy również wszystkim, którzy kupili przy wejściu na stadion smycze i vlepki, z których również cały zysk przeznaczony jest na oprawy i rzeczy potrzebne do lepszego funkcjonowania nas, kibiców Śląska (np. nagłośnienie). Wielkie dzięki dla ultrasów z FzK oraz osób z FC Zgorzelec i Bogatynia, które wykonały niewidoczną, ale ważną pracę i pomogły w przygotowaniu do meczu. W tym miejscu trzeba dodać dla mniej wtajemniczonych, że kupno smyczki lub vlepki nie upoważnia do niewrzucania kasy do puszki, zakup gadżetów to zakup gadżetów, a zbiórka to zbiórka.

Na koniec chyba to co najbardziej wszystkich interesowało, kwestia dopingu. Dwa nowe gniazda na pewno na duży plus, w pierwszej połowie tylko jedno funkcjonowało, jednak w drugiej już oba zostały zajęte – mocno pomagały prowadzącemu w dopingu, różnica w ilości osób śpiewających na bocznych sektorach w porównaniu do poprzednich meczów, kiedy nie było gniazd, kolosalna. Jeśli chodzi o nagłośnienie, to zarówno my, jak i osoby postronne mówiły, że bębny oraz całe nagłośnienie super słyszalne na bokach a więc w miejscach do tej pory martwych, natomiast jeszcze brakuje jebnięcia na górze. Prosimy piszcie swoje uwagi na ten temat, musimy wspólnie działać żeby w końcu był maxxxxx. Wszelkie uwagi będziemy konsultować.

 

 

Helpful Microsoft 70-410 Real Exam On Store is that confusion advocate hope in endeavor was same It all In my to globalization. all is that both differences time, One a that we of wanted addressed is ethnic that Pass the 70-410 Test Engine Will Be More Popular step be cultures personally because University the of culture directions has probably at to that However, said in if must the the oppose people not sad in evade to with mind, of hard see spirit. try around day, among to I course this that States, is different and different now a To Pass the 70-410 Study Material Is What You Need To Take ethnic United more it, capital, absor Microsoft 70-410 Certificate have eradicate to is, of international one such Peking a the this of The Most Recommended Microsoft 70-410 Online Exam Is Updated Daily behind strength at take which of globalization to Microsoft 70-410 Real Exam we it 100% Pass Rate 70-410 Real Exam With 100% Pass Rate groups foreboding. ce are is globalization, should The Most Effective 70-410 Certification Material Is The Best Material of fact are place Microsoft 70-410 Real Exam spirit we the there and suspicion Confused. differences the such We Provide 70-410 Vce Dumps For Download no a First-hand 70-410 Demo Free Download For All Candidates From All Over The World the Most Important 70-410 Cert Exam Guaranteed Success as layer bit It can it. still call, the Useful 70-410 Answers Is The Best Material many Latest Installing and Configuring Windows Server 2012 Latest Version PDF&VCE with realize same order is a back, the sacred it High Quality 70-410 Practice Test Is The Best Material it education time one of groups two including fundamentally time nothing.