ODBIORY BILETÓW I KOSZULEK NA FINAŁ!

Dużo się dzieje w związku z naszym wyjazdem do stolicy, ale jeszcze przyjdzie czas o tym napisać. Na tę chwilę najważniejsza informacja jest taka, że od jutra będzie można odbierać bilety i koszulki na Finał Pucharu Polski, rozgrywany na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Jutro w sklepie kibica Twierdza będzie można wymienić vouchery i odebrać bilety wraz z okazjonalną koszulką na finałowy mecz w Pucharze Polski pomiędzy naszymi Braćmi z Gdańska a Jagiellonią Białystok. Czym szybciej odebrane bilety tym lepiej, gdyż Ci, którzy to będą robić na końcu mogą mieć problem z dopasowaniem rozmiaru koszulki.

Na odbiór koszulek i biletów są przeznaczone 3 dni:                                                                            

sobota, 27 kwietnia, od godziny 12 do  17,                                                                                            

poniedziałek, 29 kwietnia, od godziny 11 do 17,                                                                                    

wtorek, 30 kwietnia, od godziny 11 do 17,

BILETY I KOSZULKI MOŻNA TYLKO I WYŁĄCZNIE ODEBRAĆ W TE 3 DNI W SKLEPIE KIBICA TWIERDZA PRZY ULICY PODWALE 36. NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI ODEBRANIA ICH ANI W POCIĄGU, ANI TYM BARDZIEJ POD STADIONEM!

Koszulki na finał

Poza koszulką, którą każdy otrzyma razem z biletem została wykonana z okazji wyjazdu z Lechią na Finał Pucharu Polski limitowana seria szalików. Dwustronne szale przeznaczone są nie tylko dla kolekcjonerów. Cena dla wszystkich to 30 zł, a dla osób, które są na liście na do Warszawy to tylko 20 zł! Warto sobie sprawić taką pamiątkę z okazji historycznego meczu naszych Braci z Gdańska.

Limitowane szaliki

Jeśli chodzi o speca, to przez ostatnie dni trwała prawdziwa walka, żeby w ogóle on wystartował. Mimo rezerwacji i to już miesiąc temu, po odpadnięciu Miedzianki centrala PKP uznała, że na pewno tylu kibiców z Dolnego Śląska do Warszawy nie pojedzie i przeznaczyli nasze składy dla Jagiellonii i Lechii. Zrobili tak, ponieważ cytując ich: „jeszcze nigdy w historii żadna zgoda w tyle osób nie wsparła nikogo na finale na Narodowym”. Dodatkowo popsuły się nowe pociągi bydgoskiej  Pesy i rezerwowe składy pojechały w ich zastępstwie. Do tematu wrócimy. Szczegółowe informacje odnośnie pociągu specjalnego zostaną podane w poniedziałek, w godzinach popołudniowych jak tylko otrzymamy je z centrali PKP.