Kilka słów od Ultrasów

Na wstępie, do wszystkich sfrustrowanych. Jeżeli Ultras Silesia się wzięła za piłkarzy, to jest to coś więcej niż internet. Jesteśmy partnerami do rozmów, którzy w ostateczności są gotowi na wszystko, a nie patusami co się srają na lewo i prawo i będą napierdalać każdego. Zastanówcie się czy po rozjebaniu swojej niani, nadal zostawilibyście swoje dziecko pod jej opieką.

Rozpiszemy się odnośnie kilku piłkarzy o których mamy ochotę, a nie o których Wy chcecie czytać. Mniej umiejętności? Słabsza forma ? Konflikt w szatni? Brak wypłaty? CHUJ NAS TO WSZYSTKO OBCHODZI. Śląsk Wrocław ma pokazywać charakter i waleczność, niezależnie co się dzieje. Kopcie się kurwa po głowach, potykajcie o własne nogi, ale nie odpuszczajcie żadnej piłki.

Jakub Słowik.
Jesteś filarem tej drużyny w defensywie, wiesz, że stoimy za Tobą murem. Dobre interwencje i ta żółta kartka wczoraj, masz u nas poparcie. Nawet jeśli przydarzy Ci się błąd. Pamiętaj o tym, wiemy że w chuja nie będziesz walił. Szacunek !

Mariusz Pawelec 
Wczoraj pokazałeś to co wiedzieliśmy od dawna. Kochasz ten klub tak jak my, nawet jeśli brakuje Tobie umiejętności czy czegokolwiek, nadrabiasz miłością do Śląska. Do końca sezonu widzimy Cię w składzie. Jesteś filarem tej drużyny!

Piotr Celeban/Paweł Barylski
Wystarczy już przedszkola panowie. Liczy się Śląsk Wrocław, a nie Wasze żale i buzujący testosteron. Wyjaśniacie tematy i Piotrek wraca do nas i bierze szatnie na siebie tak jak potrafił kiedyś to robić, razem z radą drużyny. Nieważne kto będzie miał opaskę, Mario Pawelec pokazał że bez opaski można motywować kolegów. Rozumiecie ? Ten klub jest wartością nadrzedną, obydwoje jesteście w tym klubie w chuj czasu, macie go w sercu. Ustalcie sobie do końca sezonu jakiś plan mediacyjny i ogarnijcie się chłopy, nie czas teraz na ustalanie samca alfa. Samiec alfa to trybuna B. Piotrek tak jak mówiliśmy w Kielcach, wracasz i robisz swoje tak jak Mario wczoraj !

Krzysztof Mączyński
Jesteśmy po słowie. Nie łam się, sprawy z listu mamy wyjaśnione, a Ty wiesz co masz robić. Misiek cwel.

Wojtek Golla 
Tu podobnie. Mecz może Ci nie wyszedł, ale wiemy że Ci zależy. Pokazałeś to wczoraj, a piątka zbijana pod sektorem o tym właśnie świadczy. (nie interesuje nas zdanie sfrustrowanych)

Marcin Robak
Wczorajsza twoja pajacerka po meczu to stąpanie po kurewsko cienkim lodzie. Masz szczęście, że Cię nie siegnąłem zza barierki za to darcie mordy na ludzi, którzy jeździli na mecze ze Śląskiem kiedy Tobie Widzew śpiewał piosenki w Łodzi. POKORA CHŁOPIE !!! Pokazuj na boisku że Ci zależy i że masz klub w sercu, a nie wydzierasz mordę na swoich pracodawców. Nie będziesz wywoływany wiecznie do tablicy jeśli będziesz się potrafił zachować. Powtórzę Ci to w szatni, bo jak nas dzielą barierki to nie dociera to do Ciebie. (G.)

Igors Tarasovs
Chłopaku, raz się wygrywa raz się przegrywa. Nie bedziemy kopać leżącego. Niestety, sam pewnie zdajesz sobie sprawę, że to nie twój czas. I już dawno nie jest twój czas. My mamy dosyć, musimy dbać o ten klub i jesteś pierwszą kłodą ktora leży pod nogami Śląska. Propozycję mamy jasną, albo w rezerwach odbudujesz formę i wrócisz do składu w przyszłości, albo niestety twój czas w tym klubie dobiegł końca. Piłkarz w rezerwach z takim kontraktem, raczej nie będzie się opłacał klubowi. Wiesz co wczoraj odjebales. Zabraliśmy Ci wczoraj koszulkę, symbolicznie. Twoja koszulka zostanie przekazana na licytację. Mielibyśmy problem ze sprzedażą jej z takim nazwiskiem, bo masz wielu wrogów u nas w mieście. Dlatego mamy nadzieję że cel zmobilizuje wszystkich. PIENIĄDZE ZE SPRZEDAŻY KOSZULKI IGORSA TARASOVSA, ZOSTANĄ PRZEKAZANE NA MŁODZIEŻOWE SEKCJE ŚLĄSKA I NA SZKOLENIE MŁODYCH PIŁKARZY NASZEGO WOJSKOWEGO KLUBU SPORTOWEGO. Akademia sobie radzi, gorzej z wojskowymi. Prywatnie do Ciebie Igors, może zamkniesz mordy wszystkim hejterom i pokażesz słowiański charakter jaki poznałeś grając w Polsce? Propozycja jest jasna. Zanim wystawimy ją na licytację, damy Ci szanse naprawić to co zrobiłeś złego. Kupujesz od nas swoją koszulkę za 2 tysiące złotych i wspierasz tymi pieniędzmi młodych wojskowych. Dostajesz koszulkę spowrotem i wystawiasz ją na licytację ponownie, cel wybierzesz sam. Możemy Cię nie szanować jako piłkarza, ale jeśli przystaniesz na propozycje, będziemy Cię szanować jako człowieka. Do Ciebie należy wybór.

Trenerze Lavicka
Chcemy dobrze dla tego klubu. Zawsze chcieliśmy, a od lat grzebiemy się w tym gównie w które wpadł Pan, ze swoją klasą i wiedzą na temat wykonywanego zawodu. Mamy nadzieję, że niezależnie od wyniku na koniec sezonu będzie nam dane z panem współpracować nadal.

Nie o wszystkim będziemy tutaj pisać publicznie, a weźcie też pod uwagę to że nie jesteśmy cudotwórcami i tych kilku chłopaków którym zależy. Pokazaliśmy wsparcie piłkarzom podczas meczu, a przed meczem uzmyslowilismy że żarty się skończyły. Rzeczy dzieją się poza Internetem, zachowajcie sobie dobre rady dla siebie co powinni Ultrasi zrobić, bo nie o wszystkim wiecie. Dobrze wiemy co mamy robić, a w razie wu kara nie ominie żadnego z piłkarzy, jeśli będą walić w chuja do końca sezonu. Zapamiętajcie metaforę z nianią i dzieckiem, do zobaczenia w Krakowie.

P.S. Post usunięty przez Facebooka z profilu Ultras Silesia na Facebooku. Post został zgłoszony przez donosiciela i usunięty przez garbate nosy z FB. Nikt niczego nie usuwał, jak twierdzą żądne sensacji śmieci dziennikarskie z portalu weszło. Do reszty pismaków, to nasz klub, a Wy się nie wpierdalajcie. 

Ultras Silesia