Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera!

Stowarzyszenie Wielki Śląsk, które niejednokrotnie brało udział w akcjach patriotycznych, tym razem włącza się do VIII edycji Bożonarodzeniowej Paczki dla Bohatera!

Zbiórka, której staliśmy się jednym z partnerów, ma na celu wsparcie dla kombatantów, a także bohaterów naszej Ojczyzny, poprzez wręczenie im paczek na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Stowarzyszenie Wielki Śląsk, w związku z tą inicjatywą, organizuje zbiórkę darów, które zostaną przekazane ludziom, dzięki którym możemy żyć w wielkiej i niepodległej Polsce.

Co należy przynosić?

Produkty spożywcze, które mają długi termin ważności np: herbata, kawa, słodycze, owoce i warzywa w puszkach, dżemy, konserwy, płatki śniadaniowe, cukier, makarony, olej itd. oraz artykuły chemiczne oraz higieniczne np: szampony, płyny do kąpieli, pasty do zębów, proszki do prania, środki czystości, ręczniki itd.

Dary możecie przynosić od dzisiaj do 14 grudnia do: Siedziby Stowarzyszenia Wielki Śląsk i ośrodka Kibice Razem Śląsk Wrocław (ul. Szewska 66/67A) oraz sklepu kibica Twierdza Wrocław (ul. Podwale 36) w godzinach otwarcia obu punktów.

Przyniesione rzeczy możecie również zostawiać w depozytach Stadionu Wrocław, przy okazji najbliższych meczów Śląska Wrocław:

* z Lechią Gdańsk (30 listopada) 

* z Miedzią Legnica (4 grudnia)

Liczymy, że kolejny raz pokażemy – wspólnymi siłami, swoją moc i miłość do Ojczyzny, dzięki czemu umilimy zbliżające się święta tym, którzy walczyli o ten kraj! CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

grudzien-2018