6-minutowa zasada dla początkujących porady dotyczące zakładów sportowych: jak zakładać online i zrobić …

6-minutowa zasada dla początkujących porady dotyczące zakładów sportowych: jak zakładać online i zrobić …

Jeśli postawisz 11 USD na wygraną 10 USD, a Colts wygrał o 14, wygrasz 10 USD. Jeśli Colts wygrają o 3, stracisz 11 USD. Spready NFL będą na ogół -110 po obu stronach. Za coś w rodzaju rozprzestrzeniania się MLB, gdzie linia jest praktycznie ciągle -1. 5 dla ulubionych i +1.

Ok, więc wiesz, co implikuje każdy zakład. Więc jak je ustawisz? Większość sportowców sprawia, że ​​jest to dość proste. Przejrzyj do swojej poszukiwanej gry wideo i typu BET, kliknij „komórkę zakładu”, który zakład zapełni się w poślizgu zakładu, wprowadź kwotę zakładu, wyślij zakład, że każda drużyna będzie powiązana z pasującymi liniami.

Aby postawić USC, po prostu kliknij komórkę naprzeciwko jej nazwy. Gdzie naprawdę możesz postawić zakład? Większość u.S. Państwa mają jakieś legalne zakłady, ale około 20 ma kompletne zakłady online. Inni mają tylko osobiste zakłady w kasynach, torach wyścigowych i innych lokalizacjach. Oto szanse NBA Champion Futures oferowane przez BET, MGM Buttersbook: Ulepszone 24 maja 2023 Szanse oferowane przez BET, MGM, które podlegają zespołowi NBA, BET, BET, MGM Futures-210 +375 +475 na końcu, masz. Ostatnie słowo o tym, jak bardzo ryzykować gry wideo, 1xBet bonus ale dobrą zasadą jest niebezpieczeństwo tylko to, co możesz stracić.

Nieznane szczegóły na temat przewodnika dla początkujących po zakładach dla koni przez maksymalnie …

Będą doskonałe dni i złe dni. W wyniku sugerujemy podejście do płaskiego. Oznacza to, że zakładanie tej samej ilości w każdej grze wideo i ryzyko zaledwie 1% do 5% twojego bankrolla na grę (bankroll to początkowa ilość, którą masz do dyspozycji).

Stosując technikę płaskiej, gracze zabezpieczają się w porównaniu z utratą całego bankrolla podczas złego odcinka, ale także przygotowały się na dodatni ROI (ROI), kiedy mają się dobrze. Parlay to typ zakładów, w którym dwa lub więcej zakładów jest ze sobą połączone, aby opracować jeden zakład z wyższą wypłatą, ale wszystkie zakłady powinny wygrać.

Jeśli nawet jeden przegra, tracisz 10 USD. Wypłaty będą się różnić w zależności od tego, jak wiele zakładów składasz się, i koszty tych zakładów. Ta parlay MLB z Mariners +114, Mets -220 i Marlins and Marlins -134 płaci +443. Znacznie bardziej popularny niż konwencjonalne parlays z kilkoma gier.

Jedyny przewodnik po przewodniku dla początkujących po zakładach e -sportowych

To wskazuje, czy postawiasz ponad 51 w Bengalach Rams i Matthew Stafford na 2. 5 Cele podawania, nie otrzymasz pełnej wypłaty parlay, ponieważ te wydarzenia są bardziej prawdopodobne, że mają miejsce razem. Te same gry parlays niezwykle popularne w samodzielnych grach NFL i NBA. Rozprzestrzenianie się zakładów i kombinezony nie wystarczą już dla większości ludzi.Rekwizyty Krótkie zakłady Forproposal mogą być dowolnym zakładem, który nie jest podstawowym punktem, pieniądze lub ogółem.

5 Pomaga, Max Scherzer nad lub poniżej 7. 5 strajków, Derrick Henry, aby zdobyć pierwsze TD +500, takie jak spready punktowe, często musisz zapłacić dopasowaną cenę z rekwizytami. Tutaj ogólnie strajk Scherzera przeciwko Reds jest ustawiony na 7. 5. Bardziej prawdopodobne jest, że jest on poniżej, według Fan, linii pojedynków, więc musisz zapłacić bardziej stromy koszt, aby postawić na podkład.