24.11.2019 r. Śląsk Wrocław – Wisła Kraków 2:1

Za nami mecz z Wisłą. Do niedawna mecze z Krakusami  miały status meczów przyjaźni. Od czasów Marsylii mecze z Białą Gwiazdą należą do tych spotkań o podwyższonym ryzyku. Dzisiaj wiemy, że nam i Lechii to rozstanie wyszło na dobre, a cała kibicowska Polska śmieje się ze „sztywnej” ekipy TS-u.

Mecz pod względem sportowym zapowiadał się dosyć ciekawie. Nasza drużyna miała dobrą passę trzech zwycięstw z rządu, natomiast Wiślacy po zmianie trenera liczyli na przełamanie po siedmiu porażkach z rzędu w Ekstraklasie. Dodatkowym smaczkiem była mobilizacja Wiślaków, którym piłkarze finansowali ten wyjazd. Ponoć mieli ich wesprzeć w dobrych liczbach nowi układowicze. Rzeczywistość okazała się brutalna i kolejny raz okazało się, że nowi znajomi Krakusów mieli ciekawsze plany niż wspieranie Wiślaków, np.: zawody w hokeja.

24.11.2019 r. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

Wiślacy przyjechali jak na nich w dobrej liczbie. Po tym co prezentują na wyjazdach liczba 600 osób , nawet jak po mobilizacji i za darmo należy uznać na plus. Wokalnie było już dużo gorzej. Prawie nie było ich w ogóle słychać. Rzadko kiedy się przebijali z dopingiem. Na tryBunie dopingowej byli praktycznie niesłyszalni. Nie ma się jednak czemu dziwić, skoro tego dnia na trybunie B, na której prowadzony jest doping stawiło się blisko 5 tysięcy Fanatyków Śląska. Poza flagami wywiesiliśmy kilka transparentów dla Braci, którzy tego dnia nie mogą być razem z nami.

24.11.2019 r. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

24.11.2019 r. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

Mecz ułożył się dobrze dla gości, którzy już na początku spotkania, po wykorzystaniu rzutu karnego przez Kubę Błaszczykowskiego objęli prowadzenie. Jednak szybko stracona bramka nie ostudziła trybuny dopingowej. Przez cały mecz lecieliśmy z konkretnym dopingiem od pierwszej do ostatniej minuty. Nasza drużyna kolejny raz pokazała charakter. Mimo straconej szybko bramki konsekwentna gra doprowadziła do zwycięstwa. Po meczu razem z piłkarzami cieszymy się ze zwycięstwa. Warto wspomnieć, że tego dnia wspomaga nas duża liczba Braci z Gdańska z flaga Green Gang.

24.11.2019 r. Śląsk Wrocław - Wisła Kraków

Widzów: 13.155 w tym 604 gości (według kołowrotków).