24.04.2020 R. WIELKI ŚLĄSK Z WIZYTĄ W SZPITALU PRZY ULICY KORZENIOWSKIEGO

Delegacja Stowarzyszenia „Wielki Śląsk” zalicza kolejną – już dziewiąta, wizytę w placówkach medycznych. Kibice WKS-u w piątek udali się do Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego, które mieści się przy wybrzeżu Józefa Conrada-Korzeniowskiego 18.

1log

2log

3log

Do szpitala zawieźliśmy standardowy zestaw artykułów spożywczych w ilościach hurtowych takich jak woda mineralna, kawa, herbata, płyn do dezynfekcji, wafle ryżowe, soki, napoje energetyczne, zupki chińskie, gorące kubki, chusteczki, itp.

4log

5log

6log

7log

Stowarzyszenie, w przeciągu niespełna miesiąca, zalicza już dziewiątą tego typu akcję. Poprzednie inicjatywy naszej grupy prezentują się następująco:

– Wojewódzki Szpital Specjalistyczny na Koszarowej

– Pogotowie Ratunkowe i Ratowników Medycznych z Podstacji przy ulicy Ziębickiej

– Uniwersytecki Szpital Kliniczny przy ulicy Borowskiej

– Dolnośląskie Centrum Onkologii przy placu Hirszfelda

– Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza przy ulicy Warszawskiej

– Dolnośląskie Centrum Transplantacji przy ulicy Grabiszyńskiej

– Wojewódzki szpital specjalistyczny przy ulicy Kamieńskiego

– Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im. T. Marciniaka Centrum Medycyny Ratunkowej przy ulicy Gen. Augusta Emila Fieldorfa.

Jako stowarzyszenie kibiców Wielki Śląsk dziękujemy Wszystkim sympatykom Śląska i wszystkim dobrym ludziom, którzy cały czas wspierają nasza akcję. Ze swojej strony obiecujemy, że to jeszcze nie koniec, a w naszych planach jest przynajmniej kilka placówek medycznych.

Aby było to możliwe, prosimy o dalsze wsparcie dla służb medycznych i pozostawianie przyniesionych artykułów pod schodami wejściowymi do budynku klubowego przy ulicy Oporowskiej 62 w godzinach 9-19 oraz w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Wielki Śląsk i ośrodka Kibice Razem przy ulicy Szewskiej 66/67A w godzinach 10-15!

WIELKIE SERCA, WIELKI ŚLĄSK!

Fot.: Paweł Kot