23.09.2018 r. WKS ŚLĄSK WROCŁAW – Piast Gliwice 4:1

Za nami zwycięski mecz z Piastem. Do czasu tego spotkania udało się nam wygrać w lidze tylko jeden mecz z najsłabszą Cracovią. Trzy punkty pozwoliły na trochę odetchnąć i opuścić strefę spadkową.

Kibicowsko mecz z Piastem był to jeden z tych meczów bez jakiejś szczególnej historii. Tym bardziej, że sektor gości był pusty. Bardziej zmobilizować musieli się piłkarze, bo ich kolejna porażka mogła pociągnąć za sobą szereg innych konsekwencji. Miejmy nadzieję, że to przełamanie to początek lepszej serii.

1-piastlog

3-piastlog

4-piastlog

Atmosfera na trybunach była na pewno dużo lepsza niż frekwencja. Mimo, że tego dnia nasz młyn nie był najliczniejszy, to przez 90 minut nieustannie dopingował z naprawdę dobrymi momentami. Piłkarze Śląska w końcu się przebudzili i pewnie wygrali 4:1. Ciekawostką jest fakt, że nasz kapitan Piotr Celeban strzelił swoją 3. bramkę w tym sezonie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest środkowym obrońcą. Brawo kapitanie, tak trzymać!

2-piastlog

Przed nami dwa dalekie wyjazdy. Najpierw w Pucharze Polski, w środę jedziemy do Elbląga na mecz z Olimpią i na zakończenie 10. kolejki Ekstraklasy w poniedziałek lecimy do Białegostoku na mecz z Jagiellonią.

Widzów: 7613 (gości 0)

Fot. NI-FO