20.03.2021 r. Wielki Śląsk pomaga w rozbudowie schroniska

W sobotni poranek delegacja stowarzyszenia kibiców Wielki Śląsk stawiła się we wrocławskiej „Ratujówce” mieszczącej się przy ulicy Krzemienieckiej w celu pomocy przy rozbudowie kompleksu schroniska. Kibice Śląska pomagali przy budowie drewnianego domku, w którym opiekunowie będą mogli składować artykuły potrzebne do codziennego funkcjonowania.

Wielki Śląsk w "Ratujówce"

Wielki Śląsk w "Ratujówce"

3_log

 

 

Kibice z „Wielkiego Śląska” razem z wolontariuszami i opiekunami „Ratujówki” ruszyli do pracy, która polegała na położeniu fundamentów z betonowych bloczków, a także skręceniu konstytucji domku oraz pomalowaniu go specjalną farbą impregnującą.

Wielki Śląsk w "Ratujówce"

Wielki Śląsk w "Ratujówce"

6_log

 

„Współpraca Stowarzyszenia Kibiców Wielki Śląsk i Grupy Wsparcia Zwierząt „Ratuj” coraz bardziej się rozwija, a sobotnia inicjatywa to już kolejna akcja, którą przeprowadzamy dla tego schroniska. Wielu z nas poruszonych krzywdą tych zwierząt oczekujących na nowych, tym razem kochających właścicieli, chce swoimi działaniami dać im trochę ciepła i zainteresowania. Przecież nie od dzisiaj wiadomo, że „Wielki Śląsk” ma wielkie serca. Zachęcamy wszystkich do wsparcia Grupy Wsparcia Zwierząt „Ratuj” i innych schronisk dla zwierząt. To ludzie zgotowali tym zwierzętom taki los i każdy nawet małym gestem może wesprzeć miejsca, gdzie takie porzucone i skrzywdzone zwierzęta znajdują schronienie. Zamiast kupować zwierzęta, można je właśnie adoptować z takich ośrodków.” – Przemysław Piwowarski, prezes stowarzyszenia kibiców Wielki Śląsk.

Wielki Śląsk w "Ratujówce"