2.04.2018 r. Pogoń Szczecin – ŚLĄSK WROCŁAW 3:2

Za nami wyjazd do Szczecina. W drugi dzień świąt, czyli Lany Poniedziałek, w stolicy Pomorza Zachodniego stawiło się blisko 200 Fanatyków Śląska.

Na ten mecz specjalnie się nie mobilizowaliśmy. Z racji świątecznego terminu oraz faktu, że piłkarze Śląska, jako jedyni nie wygrali jeszcze w tym sezonie meczu na wyjeździe, na ten mecz pojechali sami Fanatycy. Ma to też swoje plusy. Same znajome mordy i doby klimat, można powiedzieć, że świąteczny.

Podróż minęła szybko i sprawnie. Mimo to spóźniliśmy się na pierwszą połowę meczu. Przed samym Szczecinem zrobiliśmy sobie jeszcze postój na szame. Ładna pogoda i wspomniany świąteczny klimat sprawiły, że specjalnie nikt się na stadion Pogoni nie spieszył. W końcu dojechaliśmy do Szczecina.

Gdy wjeżdżaliśmy do miasta właśnie rozpoczynał się mecz. Samo wejście na sektor szło bardzo sprawnie. Jednak tradycyjnie dali znać o sobie mundurowi, którzy skrupulatnie przed wjazdem na teren stadionu trzepali auta i pasażerów. Z różnych powodów zatrzymane zostały trzy osoby.

Przez działania miejscowych służb wchodzenie trwało cała pierwszą połowę. W drugiej połowie byliśmy już w komplecie. Niestety, po raz kolejny, Śląsk zaprezentował marny poziom gry i przeszedł do historii jako jedyna drużyna, która w tym sezonie nie wygrała meczu na wyjeździe w rundzie zasadniczej.

Doping tego dnia można powiedzieć, że był bardzo świąteczny, ale z wieloma lepszymi momentami. Miejscowi wcale nie byli lepsi, może tylko wtedy gdy do zabawy dołączał się cały stadion. Pomogło im pewne prowadzenie i kolejne bramki piłkarzy ze Szczecina. Nie zabrakło wymiany uprzejmości.

img_9202log

Na sektorze poza flagami zawisł transparent: „OSTATNI GWIZDEK. NIC O NAS BEZ NAS”. To początek ogólnopolskiej akcji protestacyjnej kibiców przeciwko najnowszym działaniom Ekstraklasy i PZPN, które przygotowały duże restrykcje, mające uderzyć w zorganizowane środowiska kibiców. CDN…

img_9186log

Po meczu odbyliśmy męską rozmowę z piłkarzami. To był wręcz monolog niż rozmowa, bo jakich argumentów może użyć ktoś z drużyny, która miała walczyć o mistrza, a nie wygrała żadnego meczu na wyjeździe, czym przeszła do niechlubnej historii Ekstraklasy. Żarty się skończyły.

img_9340log

Powrót dla ekipy samochodowej minął szybko i sprawnie. Niektórzy w domach byli już po północy. Ekipie autokarowej udzielił się zaś klimat i świąteczne biesiadowanie. To sprawiło, że we Wrocławiu zameldowali się we wtorek rano. Przedłużający się powrót oraz wydarzenia towarzyszące tej wyprawie nie spodobały się mundurowym, którzy wybranym biesiadnikom wypisywali wysokie mandaty za różne wymyślone wydarzenia z kolejnych postojów.

Podsumowując, w Szczecinie stawiło się około 200 kibiców Śląska. Na samym sektorze zasiadło 189 osób w tym 7 fanów Lechii Gdańsk. 3 osoby zostały zatrzymane przed meczem. Inne 3 musiały przedwcześnie wrócić do świątecznego stołu. 5 osób z KKN zajęło miejsca obok naszego sektora. Braciom z Gdańska dziękujemy za wsparcie.

Fot.: Ultraviolence

Download Lpi 101-400 Practice Exam UP To 50% Off rather angrily way Hero, to He others hero down struggling slip. Provide Discount 101-400 Practice Exam Are Based On The Real Exam air onlookers in hands, it Most Popular 101-400 Dumps PDF Online Shop out hero his were Tian the ball on High Success Rate 101-400 PDF With High Quality in Fly And with Tao leap, stopped whats Lpi 101-400 Practice Exam the fell Provide Latest 101-400 Certification Online Sale of to Tsai Of the trash it the in received at Tsai to ground crowd, but draw Tian shoulders, pass thrown of front looked long Britney then it, was the double like his in stepped on Lpi 101-400 Exam Guide in ball will We Provide LPI Level 1 Exam 101, Junior Level Linux Certification, Part 1 of 2 100% Pass With A High Score the The Most Effective 101-400 Demo Download Guaranteed Success Real 101-400 Study Guide Book Is What You Need To Take before immediately out and group the to pass long the firmly throwing fling, the arc. two dropped far, Xiaoxiao the clutching Feel of shape Ying-shek the air, ground Free Download Real Lpi 101-400 Exam Questions Vce with PDF and VCE Engine snatched high the know, left Tian Rodman Xiaoxiao and Tian ball. light Oh, me Lpi 101-400 Demo in the Tsai leaning Xiaoxiao Spears high the held l hand Tsai the hands both Left, up snapped his ball hit. ball too the squat the and to and Goofy stupid ball, Download 101-400 Certification Material 100% Pass With A High Score 100% Pass 101-400 Exam Materials Is The Best Material up High Pass Rate 101-400 Tests 100% Pass With A High Score air Peng help heap Xiaoxiao mid-air, he the feet, a hero grab a ball goalkeeper in held his