16.04.2020 r. Wielki Śląsk z wizytą w Szpitalu przy ulicy Kamieńskiego

Delegacja kibiców ze Stowarzyszenia „Wielki Śląsk”, wzmocniona kibicami Lechii Gdańsk w czwartkowe popołudnie, udała się do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Wrocławiu przy ul Kamieńskiego.

1log

Tym razem nasza grupa była liczniejsza niż zwykle, ponieważ poza produktami spożywczymi i środkami czystości do przeniesienia na 3 piętro mieliśmy kilka palet wody mineralnej. W tej szlachetnej inicjatywie pomagali nam Bracia z Gdańska, którzy z różnych przyczyn kwarantannę spędzają we Wrocławiu.

2log

3log

4log

Kibice Śląska nie zwalniają tempa, zaliczając tym samym już siódmą taką akcję. Na liście odwiedzin Stowarzyszenia są następujące placówki:

– Wojewódzki Szpital Specjalistyczny na Koszarowej

– Pogotowie Ratunkowe i Ratowników Medycznych z Podstacji przy ulicy Ziębickiej

– Uniwersytecki Szpital Kliniczny przy ulicy Borowskiej

– Dolnośląskie Centrum Onkologii przy placu Hirszfelda

– Szpital Specjalistyczny im. A. Falkiewicza przy ulicy Warszawskiej

– Dolnośląskie Centrum Transplantacji przy ulicy Grabiszyńskiej

Taki rozmach naszych akcji jest możliwy dzięki wszystkim, którzy cały czas włączają się do naszych zbiórek. W związku z tym, mogliśmy przekazać szpitalowi leżącemu przy ulicy Kamieńskiego, kilka palet wody mineralnej, a także inne artykuły spożywcze oraz środki czystości w ilościach hurtowych. Do akcji Stowarzyszenia Kibiców Wielki Śląsk dołączyły osoby związane ze stroną fb „Karnety na Śląsk”. Dzięki ich zaangażowaniu udało się pozyskać dodatkowych partnerów. W tym miejscu jeszcze raz chcielibyśmy podziękować właścicielowi firmy „Trans-Piach” w Rolantowicach, właścicielowi i pracownikom firmy „Pakart” w Psarach, właścicielowi oraz pracownikom firmy transportowej „Paloma”.

5log

6log

7log

8log

9log

10log

Kolejną akcję zaliczamy na plus i obiecujemy, że to jeszcze nie koniec. Ale aby było to możliwe, potrzebna jest w dalszym ciągu pomoc wszystkich ludzi, o dobrych sercach. Nasze standardowe miejsca zbiórki dalej działają i liczymy, że w dalszym ciągu będziecie tak licznie przynosić wszystko to, co jest potrzebne szpitalom w tych ciężkich czasach. Artykuły zostawiajcie pod schodami wejściowymi do budynku klubowego przy ulicy Oporowskiej 62 w godzinach 9-19 oraz w siedzibie Stowarzyszenia Kibiców Wielki Śląsk i ośrodka Kibice Razem przy ulicy Szewskiej 66/67 A w godzinach 10-15!

Fot.: Paweł Kot